• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Türkçe Yılmaz Muslu, Atıksuların Arıtılması

Canan Mete

Kayıtlı Kullanıcı
satınalmak için bu kitaba nerden ulaşabilirim??
Veyahut elinde olan biri varmıdır, kopyası için alabilirmiyim???

Merhabalar,

Sitemizde Türkçe kitapları yayınlanması, paylaşılması türkçe kitapların artması ve buna katkıda bulunması amacıyla yasaktır. ancak bahsediğiniz kitabı internetten araştırdım. itü yayınları oldugu için itü'den satın alabilirsiniz. (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) ancak piyasada atıksuların arıtılması adı altında başka yazarların da kitapları mevcuttur. illa Yılmaz MUSLU hocamızın kitabını istiyorsunuz? :-)

çok teşekkür ederim yardım için, bir kopyasını temin ettim,
Yılmaz hocanın kitabı daha yararlı olur diye düşündüm :)

Ayrıca bu reklam amaçsız paylaştığım kaynakları da kullanabilirsiniz. Hepsi Yılmaz MUSLU hocamız gibi değerli paylaşımlar yapmışlar.

Su Tasfiyesi Kitabı - Prof. Dr. Veysel EROĞLU
Atıksuların Arıtılması - Prof. Dr. Ahmet SAMSUNLU
Temel İşlemler ve Temel Posesler Kitabı - Prof. Dr. Yılmaz MUSLU
Çevre Kirliliği Kontrolü Atıksu Arıtımı - Prof.Dr.Soli J ARCEİVALA
Handbook of Water and Wastewater Treatment Technologies - Nicholas P. CHEREMİSİNOFF
Arıtma Tesisleri Hidroliği - Prof.Dr.Dincer TOPACIK /Doç.Dr.İsmail KOYUNCU
Atıksu Arıtımının Esasları - Prof.Dr.İzzet ÖZTÜRK / Dr.Hacer TİMUR / Dr.Ufuk KOŞKAN
Wastewater Engineering Treatment and Reuse - Metcalf&Eddy