Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yönetim ve yönetici

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

'Sahip olduğunuz tek şey çekiçse herkesi çivi olarak görürsünüz' Abraham Maslow

Ekli Dosyalar:

2. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Kişisel gelişim anlamında güzel bir paylaşım olmuş,
    Teşekkürler...

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yönetim ve yönetici konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İyi Bir Yönetici Olabilmek İçin

Bir Hint Dergisinde insanlarin basarili olabilmesi ve " iyi yönetici" ozelligini kazanabilmesi için asagida verilen on altin ogude uyulmasi gerektigi ifade edilmektedir. 1. Dusunmeye vakit ayir; Dusunce guc icin kaynaktir. 2. Eglenceye vakit ayir; Eglece gencligin sirridir. 3. Okumaya vakit ayir; Okuma bilginin pinaridir. 4. Duaya vakit ayir; Dua, guc anlarda...
  2. Mühendis ve yönetici :)

Büyük bir şirketin üst düzey yöneticilerinden biri bir gün New York üzerinde balonla dolaşmaya çıkar.... Aksilik bu ya, pusulasını aşağıya düşürür ve kaybolur. İnmek için uygun bir yer ararken bir gökdelenin tepesinde sigara içen bir adam görür ve alçalır ; "Pardon. Ben neredeyim acaba?" diye sorar. "Yerden 500 feet yükseklikte bir balonun içindesin" der adam.Yönetici...
  3. Atık yönetim planı

Merhaba arkadaşlar daha önce atık yönetim planı oluşturan varsa bir örneğini paylaşabilir mi ya da yardımcı oabilir mi?
  4. Kötü yönetici profili

Kötü yönetici profili 29 Haziran 2011 | Özgür ŞAHİN | Kategori: Bir de bunlar var! Kariyer değişikliklerinin ardında genelde onların ayak sesleri vardır. Kimlerin mi? Kötü yöneticilerin. Kayırmacılık, ayrımcılık, eleştirileri insan içinde, övmeyi kapalı kapılar ardında yapmak gibi ortak özellikleri olan kötü yöneticiler hakkında bilinmesi gerekenler bu yazıda… Bugüne kadar hep ‘iyi bir...