Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yönetmelik

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Didem Altaş tarafından paylaşıldı.

 1. Didem Altaş

  Didem Altaş CMNet Üyesi

  Fatih Özcan bunu beğendi.
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  @Cansu Bağ hanım efendi yönetmeliği sitemize eklerse memnun oluruz. Akabinde Didem hanıma teşekkür ederek bu mesajı kaldırabiliriz.
   
 3. Cansu Bağ

  Cansu Bağ CMNet Üyesi

  Fatih Bey biz Hayri bey ile birlikte yönetmeliği eklemistik. Mevzuat kütüphanesine de linki atandı. Üyelerimizin paylasimda bulunmadan önce kütüphanemizi incelemelerini rica ederim. Didem hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler.
   
  Melih Coşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Yönetmelik konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tüçev Yönetmelik Sunumları Hk.

  Arkadaşlar yönetmelikle ilgili bakanlık yetkilileri anlatımlarını bu sunumlar üzerinden yaptılar ve bunu da sizinle paylaşmak istiyorum. Not: Burada bulunan sunumlar çok özeldir, aramızda kalsın başka yerde bulunmaz :)
 2. Isg yönetmelik - kanun - tüzükler

  18 Mayısta sınava gireceğim ancak kafam çok karışık. Sorumlu olduğumuz kanun yonetmelik tüzüklerin hepsini bulabileceğim bir site var mı ya da döküman ?
 3. Yeni yönetmelik hazırlanıyor

  Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmeliğe dair geçtiğimiz sene içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çalışmalar yapılmış, mesleki haklarımızı yok sayan bu çalışmaya karşı TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu hızlı refleks göstermiş ve Ocak 2013 de yayımlanması planlanan taslağın yayımlanmasını engellemişti. Şu sıralar ise Bakanlıkta başka bir...
 4. Yönetmelik değişiklikleri

  Atık pil ve akü, bitkisel atık yağ, atık yağ, tehlikeli atık yağ, tıbbi atık yönetmeliklerinde küçük değişiklikler yapmışlar ;) http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131105.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131105.htm
 5. Yönetmelik değişiklikleri takibi

  Çevre yönetmeliklerindeki değişiklikleri nereden takip ediyorsunuz? Lebib Yalkın'dan mail olarak bildirim geliyor ancak daha derli toplu takip edilen bir site var mı? ISG için www.bilgit.com bildiğim kadarıyla iyi bir mevzuat takip sitesi. Çevre için de kullandığınız benzer bir site var mı?