Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yönetmelikler

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Merve Bayraktar tarafından paylaşıldı.

1. Merve Bayraktar

Merve Bayraktar CMNet Üyesi

Çevre ile ilgili en son revize edilmiş yönetmelikleri nereden bulabilirim.Bulduklarımın bazıları eski çıkıyorda sorun yaşıyorum.Şimdiden teşekkürler...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bakanlığın sitesinden yada resmi gazete nin sitesinden bulabilirsiniz. Resmi gazete daha güvenilirdir fakat bulmanız biraz daha zaman alır..

Cevre Orman
    Resmi Gazete

3. sevgi barış

sevgi barış CMNet Üyesi

Çevre görevlilerin verdiği eğitim sonrasında katılımcılara sertifika veya katılım belgesi vermeye yetkimiz var mı,elinde örnek olan var mı acaba...

4. burakdemir

burakdemir CMNet Üyesi

merhaba elimdeki katılım belgesi şeklinde düzenlenmiş bir taslak var. incelersiniz.

Ekli Dosyalar:

sevgi barış bunu beğendi.
  5. sevgi barış

sevgi barış CMNet Üyesi

6. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK LOGOSU KULLANMAK DOĞRU MU

7. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

nerede kullanacaksınız.

8. burakdemir

burakdemir CMNet Üyesi

hiçbir fikrim yok doğrusu eğer yanlış bir durumsa birdahaki sefere kullanmayalım

9. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

Paylaşılan eğitim sertifikasında kullanılmış ya

eğitim veren kurum siz olduğunuz için firma logosunun bulunması doğru olacaktır.

10. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

logonun altına yeterlik belgesi no yazılarak kullanılabilir diye düşünüyorum.

11. burakdemir

burakdemir CMNet Üyesi

aslında çevre şehircilik logosunun tam karşısına da firma logosu koyuyoruz ama çevre şehirclik logosu koymanın yanlış olduğunu düşünmemiştim

Yönetmelikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "Yönetmelikler"

Sitede sadece Yönetmeliklerin olduğu bir bölüm var mı yada yoksa olması mümkünmü?
  2. Güncel yönetmelikler?

arkadaşlar mrb ben yeni mezun meslektaşınızım ve yardıma ihtiyacım var işe girmek için yönetmeliklere çalışayım dedim fakat baya bir değişiklik var tüm değişiklikleri kapsayan son hallerini nerden bulabilirim bakanlığın sayfasına baktım fakat tüm değişiklikler işlenmemiş sanırım. yardımlarınızı bekliyorum...
  3. Çevre izin ve yönetmelikler

Çevre izin kapsamında bir tesisi kaç yönetmelik kapsamında değerlendiriyoruz.? Ben 20 - 25 arası biliyorum ama başka var mı? Yönetmelik listesi olan varmı? Ayrıca değişen yönetmelik maddelerini lebib yalkın ve resmi gazete başka nereden takip edebiliriz? Teşekkürler
  4. Taslak yönetmelikler ve tebliğler

Merhabalar arkadaşlar, Biz hep yönetmelik çıktıktan sonra inceler olduk. bunlar çıkmadan birşeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum. Taslakta olan yönetmelikleri eklerden veya http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1300 linkinden ulaşabilirsiniz. inceledikten sonra da burada birbirimizle bilgi alışverişinde bulunarak sadece eksikliklerini değil, bak bu yoktu iyi...