Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yük Altında Durma / Keep out from under crane load

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yük Altında Durma / Keep out from under crane load

(Tamamen kendi çizimimdir. Sıfırdan yaptım bu çalışmayı. Aynı çözünürlükte dosya bulmanız zor, ben bulamadım.)

oniz.jpg

Ekli Dosyalar:

Yük Altında Durma / Keep out from under crane load konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kule Vinç Kurulumu - Tower Crane Installation

Kule vinç kurulumu ile ilgili bulduğum iki adet animasyonu sizlerle paylaşmak istiyorum.. http://www.youtube.com/watch?v=L50pDS9OGjw&feature=player_detailpage
  2. İşin altında ezilmek..

Rekabetçi iş ortamının ağırlığını iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, işyerleri gün geçtikçe daha şiddetli çatışmaların ve bireysel çekişmelerin sahnesi haline gelebiliyor. Bir çok araştırma sonucunda da karşımıza çıkan sonuç, son zamanlarda çoğu çalışanın, olması gerektiğinden çok fazla ve zor şartlar altında çalıştığını düşündüğü. Özellikle birden fazla işte çalışanların en önemli...
  3. Antarktika'nın 4 km altında dev göl bulundu

Rus bilim adamları, Antarktika'da deniz seviyesinin yaklaşık 4 kilometre altında tarih öncesi döneme ait devasa bir buzulaltı gölünü ortaya çıkardı. Rus Arktik ve Antarktik Araştırmalar Merkezi (AARI), 20 yıldan fazla süren delme işlemlerinin ardından Rus ekibin Pazar günü Vostok Gölü'ne ulaştığını açıkladı. Bilim dünyasında büyük heyecana yol açan keşfin, dünya yüzeyinin altındaki kadim ve...
  4. Göcük altında kalan işçi 10 saat sonra kurtarıldı

Haramidere'de ki Beysan Sanayi Sitesinde yapılan inşaat çalışması sırasında göçük altında kalan Kadir Yeşersin (37) itfaiye ve ambulans ekiplerinin çabalarıyla, 10 saat sonra göçük altından çıkartıldı. Göçük altından çıkarılan işçi Yeşersin'in sağlık durumunun iyi olduğu gözlendi. İşçi Yeşersin, Bakırköy Devlet Hastanesi'nin acil servisine kaldırıldı. (CİHAN)
  5. Yürürlükte Çevrenin korunmasi yönünden kontrol altinda tutulan atiklarin ithalat denetimi tebliği

ÇEVRENİN KORUNMASI YÖNÜNDEN KONTROL ALTINDA TUTULAN ATIKLARIN İTHALAT DENETİMİ TEBLİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 30.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28513 Amaç: Bu Tebliğin amacı, Türkiye gümrük bölgesine girecek Ek-1 sayılı listede yer alan atıkların, çevrenin korunması yönünden uygunluk denetimine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi