Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Yüksek çevre kurulu ve mahalli çevre kurullarının

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

YÜKSEK ÇEVRE KURULU VE MAHALLİ ÇEVRE KURULLARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK

Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

Amaç ve kapsam
    MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı ve kapsamı, Yüksek Çevre Kurulu, Çevre Teknik Komitesi ve Mahalli Çevre Kurullarının kuruluşu, görevleri ile çalışma usul ve esaslarını belirlemektir.

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.

Melih Coşar bunu beğendi.
Yüksek çevre kurulu ve mahalli çevre kurullarının konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği yüksek lisans tez çalışması

Merhaba arkadaşlar; Çevre Mühendisleri olarak siz aynı bölümde yüksek lisans yapmış olsaydınız hangi konuda çalışmaya yönelirdiniz ve neden??? Bu konuda herkes fikrini belirtirse, en azından sitemizin de mesleğimizn gelişmesi ve ağırlık kazanması konusunda ufakda olsa yardımlarınız bulunmuş olacaktır. Herkese şimdiden teşekkürler İYİ ÇALIŞMALAR....
  2. mahalli çevre kurul kararı

arkadaşlar merhabalar kömür yakıtı kullanılan bir ham yağ üretim tesisim var tesiste yakılan kömürlerle ilgili mahalli çevre kurul kararı mı almamız gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  3. TMMOB Çevre mühendisleri odası 11. olağan genel kurulu

[COLOR=#0090ff]11. OLAĞAN GENEL KURULU [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Tarihi: 24.03.2012 [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Yeri: ÇANKAYA BELEDİYESİ YILMAZ GÜNEY SAHNESİ - MALTEPE PARK - MALTEPE CAMİİ KARŞISI [COLOR=#888888]SEÇİM [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Tarihi: 25.03.2012 [COLOR=#0090ff]Etkinliğin Yeri: HATAY 2 SOKAK 24/17 KIZILAY / ANKARA
  4. Çevre mühendisliği ve yüksek lisans?

Selamlar arkadaşlar. Ben çevre mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Gelecek kaygılarını yaşamaya başladığım bu dönemde sizlere sorularım olucaktır deneyimli arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Çevre mühendsiliği üzerine mezun olduktan sonra master yapmayı düşünüyorum,seçeceğim bölüm şu anda inşaat gibi gözüküyor yüksek lisansı inşaat uzerıne yapmamın bana imza yetkisi getirisi olacakmıdır...
  5. Çevre mühendisliği - elektrik ve elektronik müh. yüksek lisans

Arkadaşlar çevre mühendisleri, elektrik elektronik veya elektrik mühendisliğiyle yüksek lisans yapabilir mi? Özel hangi üniversiteler yapılabilir? Bu konuyla ilgili bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim.