Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yüksek Kaliteli Kompost

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Eki Görüntüle 11864

Dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Kompost konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kompost Tesisleri

Merhaba arkadaslar ; sitenizi bir arkadasim tavsiye etti, basarilar diliyorum öncelikle.. Bi sorum olacaktı sizlere..Türkiye'deki kompost tesislerinin yerlerini öğrenmem bildiklerinizi paylaşırsanız cok sevınırım.. kolay gelsın..
  2. kompost tesisleri mevzuat

bir kompost tesisi yapılacağı zaman uyulması gereken yaptırımlar kurallar nelerdir? Türkiye'nin ve AB birliğinin hangi yasal düzenlemeleri bulunmaktadır. ingilizce veya türkçe kaynak olabilr. kurulmakta olan yeni kompost tesisleri var mı?bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim.:o
  3. Reaktörde Kompost Tesisi

Ayrı toplamanın yaygınlaşmasıyla uyumlu olarak 2015 yılında tam kapasiteli kompost tesisi devreye alınır. Tam kapasiteli kompost tesisinde atıklar, reaktörde kompostlaştırma metodu kullanılarak geri kazanılır. Bu metotta kompostlaştırma kapalı bir ortamda gerçekleşir. Genellikle reaktörde kompost metodu, yığın metodunda olgunlaştırma ile sona erer. Aktif evrede reaktörde kompost,...
  4. kompost tesisi ekipmanları

merhaba arkadaşlar; bana kompost tesisi ekipmanları lazım yani hangi makinaları ben nerden bulabılırım nerden satın alabılırım bır fırma yada sıte adı onerebılır mısınız ben oradan bakım? acil lazım teşekkür ederim şimdiden..
  5. Evsel organik atıklardan kaliteli kompost üretimi

Merhaba, Bir kompost tesisinde evsel organik atıkları kullanarak oluşturulan kompost ürününün, tarımsal alanda daha verimli kullanılabilmesi için kalitesini nasıl yöntemlerle artırabiliriz? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..