Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yüksek lisans tez konusu bulmam lazim acil..

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Zeynep Kovaytan tarafından paylaşıldı.

1. Zeynep Kovaytan

Zeynep Kovaytan CMNet Üyesi

ben çevre mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum...acele tez konusu bulmam lazım...kimyasal arıtım istiyorum aslında ama daha güzel fikrim var diyen varsa fikrini almak istiyorum...yardımlarınızı bekliyorum meslektaşlarım...şimdiden teşekkürler...

2. Mehmet Çakmak

Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

organik atıklardan enerji elde edilmesi.

başarılar

3. Zeynep Kovaytan

GÜZELMİŞ.TEŞEKKÜRLER...BAŞKA FİKRİ OLAN?

4. Ahmet Ecevit

Ahmet Ecevit CMNet Üyesi

zeynep hanım; sığınak havalandırma teknolojileri üzerinede tez çalışması yapabilirsiniz
    literatürde olmayan krıterler var. çalışmalarınızda başarılar dilerim

Fatih Özcan bunu beğendi.
  5. Zeynep Kovaytan

teşekkür ederim ama konuyu buldum ben:)

6. Ahmet Ecevit

Ahmet Ecevit CMNet Üyesi

başarılar dilerim..:)

7. Zeynep Kovaytan

çok teşekkür ederim inşallah..

Yüksek lisans tez konusu bulmam lazim acil.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek Lisans !!

Merhaba arkadaşlar. Ben Yüksek lisans yapmayı düşünüyorum da. İşletme veya yüksek çevre müh. ünvanı yada buna benzer artık ne üzerine yapılabilir onuda bilmiyorum. onun için hangi sınavlara girmem gerekiyor. Yada tam olarak neler yapmam gerekiyor. Bilen yada yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  2. Yüksek lisans hk.

Arkadaşlar çevre muhendisliğinde yüksek lisans yapmış olanlar bu konuda bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Birinci konu yüksek lisans için ne tür şartlar gereklidir. Örneğin ales ten min. kaç puan alınması gerekir. Ales hangi bölümleri yapmak gerekir ? ( say1 say2, söz1 vs. ) İngilizce olmazsa olmazlardan birtanesidir. kpds yada üds için min. ne kadar puan alınması gerekir? Ve Örneğin ben...
  3. Acil katı atıklarla ilgili tez konusu..

Mrb arkadaşlar, çok acil katı atıklarla ilgili ilginç bi ödev konusu arıyorum.. yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı??
  4. Yüksek lisans

Özel herhangi bir üniversitede çevre mühendisliği yüksek lisansı yapmam, ileriki aşamalarda öğretim görevlisi olmamı etkileyebilir mi?
  5. Çevre izni alındıktan sonra öncesinde belirlenen lisans konusu değişikliği

Arkadaşlar, Geri dönüşüm tesisimiz için izin lisans belgemizi alırken lisans konusu olarak tek bir atık kodu belirlenmiş, biz bu konuyu genişletmek istersek ne yapmalıyız?