Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yüksek Lisansta Farklı Üniversiteden Ders Alma

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Merhabalar, yüksek lisans eğitimi süresince kayıtlı olduğun ünv. de en az 6 ders almak şartıyla beraber farklı enstitü veya üniversiteden ders alınabiliyormuş. Bu konuda ayrıntılı bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Mesela 6 dersten kasıt tüm yüksek lisans eğitimi boyunca mı geçerli? üniversitelerin derse başlama tarihlerinin farklı olması bir engel teşkil eder mi?
   
Yüksek Lisansta Farklı Üniversiteden Ders Alma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İki farklı şirkette ÇG olarak çalışmak

  Arkadaşlar benim sorum bir firmada full tıme calısyorsun ama vergi numarası farklı lakin yetkili kişiler aynı olan başka bir firmada çevre görevlisi olarak çalışabilirmisin..
 2. Tek firmaya ait farklı tesis ve maden ocakları için..?

  Merhaba, Bir maden firmasının çevre görevlisiyim. Tesisimiz ek 2.21 kapsamında. Firmamıza ait 3 adet saha var. Bunlardan bir tanesinde zenginleştirme tesisi mevcut. Burası için önce GFB yi ardından Çevre İZNİ ni aldım. Diğer iki sahamızda herhangi bir fabrika yok. Maden, patlatma yoluyla alınıp direkt naklediliyor. Bu sahalar için de GFB başvuru yapmam gerekiyor fakat şöyle bir sorunum...
 3. Farklı il müdürlüklerinden işlem yapma

  Arkadaşlar başka ildeki firmalarımızın firma yetkilisi başvuru formunu İstanbul Çevre İl Müdürlüğüne verebiliyor muyuz?
 4. Iki farklı yerde çalışma

  Arkadaşlar, Şuan bir işyerinde tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışmaktayım. Dün görüştüğüm bir osgb, hem şuan ki işime devam edip hem de onlarla birlikte çalışmamı istedi. Anlaşmalı olduğu bir kaç firmayı bana verecek. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Şuan tam zamanlı çalışıyor olmam bunun önünde ki en büyük engel sanırım.
 5. Çamur susuzlaştırmada farklı bir teknoloji

  http://en.amcon.co.jp/products/volute/ adresine bakmanızı ve incelemenizi tavsiye ederim. Avantajları: Yağlı çamurlarda çok yüksek performans 0.2% yoğunluğuda ki çamuru bile direk susuzlaştırma performansı Çok düşük elektrik ve su tüketimi Akış şeması : http://en.amcon.co.jp/products/volute/flow/volute_animation.html İlginizi çekmesi durumunda, detayları sizinle de paylaşmaktan memnun olurum.