Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yükseklisans hakkında

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında dilaneryılmaz tarafından paylaşıldı.

1. dilaneryılmaz

dilaneryılmaz CMNet Üyesi

arkadaşlar merabalar ben üniversite yükseklisansa başladımda çok çarpıcı, etkili ve bir o kadarda piyasaya yönelik bir konu çalışmak istiyorum bu konu hakkında piyasanın nabzını yoklamış arkadaşlardan yardım bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim :) bu arada danışman hocam benden çok etkili konular bekliyor kendisi toprak kirliliği, ağır metal ve elekrokimyasal arıtım çalışıyor dipp nott olarak belirteyim dedim;)

2. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Elketrokoagulasyon ile ağır metal giderimi calisabilirsin madem hocan o konuları söylemiş sana :)

3. dilaneryılmaz

@glcndgn ya düşündüm ama o konu çok çalışıldı farklı birsey istiyorum ama yinede tsk ederim eger farklı bir öneriniz varsa duymak isterim

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tarım arazilerini temizlemeye yönelik bi çalışma yapılabilir sanki

5. dilaneryılmaz

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yani onlar da olabilir tabi. Çiftçilerin yasak olduğu halde kullandıkları kimyasal tarım ilaçları olabilir

7. dilaneryılmaz

valla bizim bölümde pestisit çalışan bir hocamız vardı 50 sine varmadan hakkın rahmetine kavuştu o yüzden özellikle uzak durdugumuz konular arasında :) valla zirai ilaç kullanımı engellenemez diye düşünüyorum :p @Süheyla Duran

Hüseyin Hanlı bunu beğendi.
  8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konu geniş kapsamlı olunca ömür yetmez tabi haklısın :D Engellemek değil de atıyorum zamanda kullanılan DDT gibi maddelerin kanserojen etkileri düşünüldüğünde topraktan temizlenmesi insanlık adına da faydalı olur kanaatindeyim :)

9. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi