• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yükseklisans

Esraaacaga

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atatürk üniversitesi
Merhaba arkadaşlar ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği bölümü mezunuyum atatürk üniversitesi yükseklisans kazandım danışman hoca seçicem ama hocaları tanımıyorum ataüni çevre mühendisliği bölümünden mezun olan var mı acaba bu konuda bana yardımcı olabilecek

Hocaları tanımak yerine çalışma alanlarına bakıp size uygun olanı seçin derim. Yazmış oldukları makaleler, verdikleri dersler, yayınları, projeleri yazdıkları tezleri size hocalar hakkında fikir verecektir.

@EDTA bende öyle araştırdım ama hocaların davranışlarını falan bilmezsen zorlanırsın tarzda birşeyler söylediler @vahdet uluyol Zeynep Ceylan veya Beyhan kocadağistanı düşünüyorum Zeynep hoca bnm ilgi alanıma yakın konularda çalışmış

İşte bnm için önemli olanda benimle ilgilenmesi hocanın teşekkür ederim @vahdet uluyol

@vahdet uluyol nesrin boyabat Nasıl bi hoca

Siz orda mı okudunuz @vahdet uluyol

atatürk üni mezunuyum. nesrin hocayla zeynep hoca aynı kafadan benım sıkıntı çektiğim hocalardan. Öğrenciye yardımcı olmaları konuların da çok eksiklikleri var. Ama beyhan hoca her konuya yardım edecek birisidir. başka hocalar varsa hepsini açıklayabilirim.

@Esraaacaga Ben yinede hocalara karşı önyargılı olmayın derim. Mesela @vahdet uluyol hocası ile sıkıntı yaşadı diye sizde sıkıntı yaşayacak değilsiniz. Belki de sıkıntı yaşamam diye seçtiğiniz hoca ile anlaşamayacaksınız, kim bilir. Çalışmak istediğiniz konuyu severseniz bence her şey yolunda gidecektir. Umarım kendiniz için en iyisini seçersiniz. Eğitim hayatınızda başarılar dilerim.

@EDTA aynen öyle haklısınız ama hocanın yardımcı olması ilgilenmesi çok önemli bende cumhuriyet üniversitesinde okudum mesela hiçbir hocamla sıkıntı yaşamadım ama hangisinin öğrenci ile ilgilenip hangisinin ilgilenmediğini biliyorum o yüzden biraz da yardım almak istedim bu konu da düşünceleriniz için teşekkür ederim yine de @vahdet uluyol size de teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Konuyu amacından saptırmadan konuya açıklık getireyim o halde :)

Söylemeye çalıştığım şey sadece konuya örnek vermek adına idi. Yoksa size yada hocalarınızla aranızdaki mevzuya dikkat çekmek değildi @vahdet uluyol