Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurt madenciliği geliştirme vakfı-eğitim sunumları 27-28 mayıs 2013

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında İrem Bengisu Erol tarafından paylaşıldı.

1. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

27-28 Mayıs tarihlerinde YMGV'nın düzenlemiş olduğu "Maden,Çevre,Orman ve Teşvik Mevzuatında Yenilikler ve Uygulamalar" konulu eğitim seminerindeki sunumları paylaşıyorum sizinle.

Özellikle maden sektöründeki arkadaşlarım için yararlı olabilir.

Teşekkürler,

Ekli Dosyalar:

2. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

İrem Hanım paylaşımınız için teşekkürler...:harika:

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
  3. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Rica ederim Pınar Hanım,

Umarım sizle de bir eğitim ya da seminerde tanışma fırsatı buluruz :)

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  4. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Bende çok isterim İrem Hanım, umarım görüşürüz ;)

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Güzel paylaşım, elinize sağlık İrem hanım..

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
Yurt madenciliği geliştirme vakfı-eğitim sunumları 27-28 mayıs 2013 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eğitim Sunumları

Arkadaşlar danışmanlık yaptığınız firmalarda ne tip eğitimler veriyorsunuz? Bu konuda elinde örnek sunum olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...
  2. a² Yurt Dışı Eğitim Fuarları (İstanbul)

[FONT=Verdana][COLOR=#f66014][SIZE=16px]AKARE FUARLARI [FONT=Verdana][COLOR=#f66014]Dünyanın saygın okulları ayağınıza geliyor! [FONT=Verdana][COLOR=#838383]2001 yılından beri dünyanın saygın okullarını gençlerle buluşturan “Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları” 5 şehirde gerçekleştireceği Türkiye’nin en büyük eğitim organizasyonu ile farklı ülkelerden üniversite, sertifika ve dil okullarını bir...
  3. 23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen: "ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI" sunumları aşağıdaki linkte...