Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zaman damgası

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nihal Ş. Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

Yeni protokol yüklemek istiyorum ancak e-imza kullanımında zaman damgası eklenemedi hatası veriyor, konu ile ilgili güncel bilgisi olan var mı?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

javanın ayarlarını sırasıyla Denetim masası > java > advanced > mixed code > disable
    değiştirirseniz düzelecektir.

3. Hatice Özbir

Hatice Özbir CMNet Üyesi

malesef duzelmedi sistemmi sıkıntılı anlayamadım?

offf hala aynı imzayla ılgılı değılmıs bakanlıga da ulasamadım..bir sürü onay bekleyen belge var......

4. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Arkadaşlar Çevrim İçi Çevre İzinlerinde Belge Görüntüleme ekranını kullanamıyorum.
    Aşağıdaki hatayı veriyor, Sistemdeki güncellemeden mi kaynaklı çözemedim açıkcası
    Adsız.jpg Adsız1.jpg

5. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Yeni protokol yüklemek istiyorum ancak e-imza kullanımında zaman damgası eklenemedi hatası veriyor, konu ile ilgili güncel bilgisi olan var mı?
    Tüm bu problemler JAVA ile alakalımıdır, yoksa Sistem güncelleme ile mi ?

Bilenler bilmeyenlere anlatırsa ;) Sevinirim.

6. Sevil Şahin Ergül

Sevil Şahin Ergül CMNet Üyesi

Aynı hatayı bende alıyorum. Salı günü bakanlığı aradığımda güncellemelerin devam ettiğini cuma yada pazartesiye bitirmeyi planladıklarını söylediler. Bilginize...

7. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

bakanlık büyük değişim peşinde hadi rasgele

8. katıger

katıger CMNet Üyesi

aynı hatayı bende iki gündür alıyorum. bugün javanın güvenlik ayarlarının medium seviyesine getirdim ve sorun çözüldü.
    java ==> security ==> security level ==> medium

9. M. Cahit

M. Cahit CMNet Üyesi

Teşekkürler katıger, çözüldü

10. katıger

katıger CMNet Üyesi

rica ederim. ben 2 gündür bu hata ile karşılaşıyordum. bende tamamen tesadüf buldum :)

11. Meryem Ötün

Meryem Ötün CMNet Üyesi

sistem mobil imza dada e-imzada da hata veriyor. ne yapabilrim

12. Hatice Özbir

Hatice Özbir CMNet Üyesi

kafayı yıcem ya zaman damgası eklenemedı dıyor:(( 1.png

Zaman damgası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lüfer ne zaman kurtulacak?

Lüfer ne zaman kurtulacak? Slow Food, Fikir Sahibi Damaklar grubu nisan ayından bu yana "İstanbul Lüfer'e hasret kalmasın" adlı bir kampanya yürütüyor... Amaçları lüferin avlanma alt sınırının 14 cm'den 24'e e çıkartabilmek. "İstanbul Lüfer'e hasret kalmasın" kampanyası için gün geldi balık haline gidip balıkçılarla konuştular, gün geldi Ankara'ya gidip...
  2. Zaman yönetimi ilkeleri

Bireylerin zamanlarını kontrol edebilmeleri ve etkin bir biçimde kullanabilmeleri için bir takım ilkeler oluşturulmuştur. Belli başlıklar altında toplanan bu ilkeler şunlardır: Bireysel Hazırlık Zaman yönetimini uygulama içinde olan ya da zamanını iyi yönetmek isteyen bir birey, her şeyden önce başarılı bir zaman yönetiminin ancak kendi çabası ile mümkün olacağının bilincinde...
  3. Banka hesabı zaman aşımı sorgulama

Bilindiği üzere 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 62 nci maddesine göre, bankalar nezdlerindeki mevduat, katılım fonu, emanet ve alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi, herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak on yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabidir. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 62 nci maddesinin uygulanmasına ilişkin yayımlanan yönetmeliğin 8 inci maddesi...
  4. Ales ne zaman? kaç kasım?

ALES Kasımın kaçındaydı? Bide biz hangi bölümleri çözeceğiz Ales'te ^^
  5. Gfb başvurusu ne zaman yapilmalidir

Merhaba, İşletme faaliyete geçmek için ÇED almak zorundadır, ÇED de bir taahhütler raporu olduğundan alınabilir, fakat çevre izni ne zaman alınmalıdır( mantık çerçevesinde) çevre izni için yani ilk aşaması GFB de somut belgeler istenilir, atık yönetimi, faturalar, UATF ler , kapasite raporları... bunlar süreç gerektiren belgelerdir yani buradan şu sonuca varabilir miyiz GFB olmadan...