Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zararlı atıklar dersi-KROM sunumum

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Zararlı atıklar dersi kapsamında bugün yapmış oldugum KROM sunumunu paylaşıyorum arkadaslar..

Ekli Dosyalar:

Cihan Yeşil bunu beğendi.
  2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

cok geniş bir kaynaktan yararlandım sunumu hazırlarken..sunumun sonundaki bu kayankları kullnarak diğer agır metaller hakkındada bilgi bulabilirsiniz arkadaslar...

Zararlı atıklar dersi-KROM sunumum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Biyosensörler sunumum (mikrobiyoloji dersi)

[COLOR="Red"]BİYOSENSÖR NEDİR? BİYOSENSÖRLER DİĞER ADIYLA BİYOSPESİFİK ELEKTROTLAR,BİYOAJANLARI İMMOBOLİZE HALDE KULLANILAN ÇEŞİTLİ GAZ,İYON,ÇÖZÜNMÜŞ GAZ VE MADDELERİN TEŞHİSİ,KANTİTATİF TAYİNİ VE ORJİNAL SİSTEMLERDE İZLENMESİ AMACIYLA GELİŞTİRİLMİŞ PROBLARDIR. EN BASİT ANLAMIYLA İSE "Üzerinde immobilize halde biyolojik katalizör taşıyan elektrotların kullanıldığı özel...
  2. Biyodiskler sunumum

Arıtma tesisi işletilmesi dersi kapmasında hazırlamıştır..Biyodisklerin işletilmesi ve İşletme problemleri agırlıklıdır..
  3. Anaerobik çamur çürütme sunumum

Anaerobik Çamur Çürütme sunumum (Arıtma tesis işletilmesi dersi)
  4. Zararlı atıklar dersi arsenik sunusu

Zararlı Atıklar Dersi Arsenik Sunusu
  5. MSDS ve zararlı gaz ölçümü

Merhaba, Bir firmasa C Sınıfı ISG Uzmanı olarak çalışıyorum. Eke MSDS'ini koyduğum malzemeyi üretimde manuel bir operasyonda kullanıyoruz. Burada kullanılan malzeme nedeli ile ortama çıkan gazı yaza havanın kalitesini ölçen bir kurum var mı? Amacım ortama yayılan gaz nedeni ile sadece işi yapana mı maske taktıracağım yoksa o bölümde çalışanların tümüne mi? Bu sorunun cevabını arıyorum Bu...