Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zetinyağı sanayisi ödevi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Endüstriyel kirlik kontrolü dersi adı altında hazırlamış olduğum Zetinyağı sanayisi ödevimi sunum olarak veriyorum.

http://ifile.it/thsi8nf

2. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

meraba CAN Bey verdiğiniz sitedeki yönlendirmeleri söyleyebilir misiniz google nin çeviri ayarlarını bozdumda :) v
    teşk.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Zamanında böyle bir çalışma yapmıştık... Belki öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olur :)

Ekli Dosyalar:

Zetinyağı sanayisi ödevi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. petrokimya sanayisi

petro kimya sanayilerinin yapısı ,prosesleri,akış diyagramı , girdiler ve çıkdılar oluşan atıklar ve bu taıkların giderimi için uygulanan metodlar hakkında sunum yapmam lazım 5-6 sayfa internet üzerinden çok farklı şeyler çıkıyor bunları toparlayamıyorum. bu konuda biri yardımcı olabilirmi acil
  2. Petro kimya sanayisi (ham petrolün işlenme süreci ve aşamaları tesisin yapısı) acil yardım

pazartesi sunum yapmam lazım ama konu çok detaylı altından kalkamıyorum her ürünün ayrı bir işlenme prosesi var bana genel olark ham petrolün işlenme aşamalrını ve şematik olarak gösterimini olışan ürünler atıkların yönetimi vb konularda acil yardım
  3. Çed bitirme ödevi

mrb , bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği. bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?
  4. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum atıksulardan biyolojik yöntemlerle fosfor giderimi acaba bu konuda kaynak olabilecek kitap dergi ve içindekiler kısmını nasıl hazırlamam hususunda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim..