Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zeytin Karasuyu Arıtımı Proje Raporu

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından hazırlanan proje raporuna ekten ulaşabilirsiniz. Gerçekten Zeytin karasuyuyla ilgili faydalı bilgiler var.

Ekli Dosyalar:

folge bunu beğendi.
Zeytin Karasuyu Arıtımı Proje Raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtımı örnek proje raporu

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...
  2. Zeytin karasuyu arıtımı lisans tezi

Tez ile ilgili düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.
  3. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  4. Zeytin karasuyu arıtımı lisans tezi yardım...

Arkadaşlar Lisans tezimi Zeytin karasuyunun arıtılması hakkında yapıyorum. Örnek numene analizlerini yaptık. Daha önce denenmiş olan metodların karşılaştırılması ve en uygun metodun seçilip anlatılması hatta yetiştirebilirsek lab çalışması yapıp sonuçları değerlendirme olarak bir yol izleyeceğiz. Bu konuda çalışmaları yada fikirleri olanlar yardımcı olabilir mi? Teşekkürler...
  5. Zeytin salamura suların arıtılması

Merhaba arkadaşlar; sofralık zeytin yapan bir tesisimiz mevcuttur, bu tesiste şöyle bir problememiz mevcut, KOI miktarını 7000-8000 'lerden 190'lara düşürebildik, sınır değerimiz malum KOI miktarımız çok çok az 150 KOI miktarını 150'nin altına çekemiyoruz, bu aşamada yapabileceğimiz ekstra bir işlem ne yapabiliriz. Arıtma tesisi iş akım ise : biriktirme havuzu ( havalandırmalı ) (80 ton)...