• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İSG eğitimi

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
ekim ayındaki sınav için kazandırma garantisi veriyor kültür üniversitesi.

Ekli dosyalar

• ISG BROSUR.pdf
    341.6 KB · Görüntüleme: 253
Teşekkür ederim Abdurrahim bey, demek ki bu listede güncelleme yapılmış, daha öncede bulmuştum ama çok daha fazla özel kurumun adı vardı bunda biraz daha az gibi. Ben yine de ünv.ye de bir soracağım.

@aldemir072
27.11.2010 TARİHLİ RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN YÖNETMELİKLER KAPSAMINDA EĞİTİM KURUMU YETKİSİ Liste eski litedir .
Yeni liste ektedir.

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari-27.09.2012.xls
    83.5 KB · Görüntüleme: 46
Faydası olacak mı bilmiyorum ama 8 Kasım'da güncellenmiş yetkili eğitim kurumları listesi ektedir.

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari-08.11.2012.xls
    88.5 KB · Görüntüleme: 36
Arkadaşlar Erzurum Atatürk Üniversitesinde son sınıf çevre mühendisi öğrencisiyim.c sınıfı iş güvenliği sertifikası almak istiyorum.Bu eğitimler hangi tarihlerde ne zaman oluyor bilmiyorum.sınavı geçemezsek ücreti geri alabiliyor muyuz.sınavları nasıl oluyor.yardımcı olur musunuz?

Sınavı geçemezsen ücreti geri alamazsın. 2 defa sınava girme hakkın oluyor. İkisinde de başarılı olamazsan tekrar kayıt yaptırıp para yatırman gerekiyor. Ama Tuğba arkadaşımın da dediği gibi öncelikle mezun olmalısın.

Dilan hanım NACE kodununuz var onu öğrenip İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEHLİKE SINIFLARI LİSTESİ TEBLİĞİ bakıyorsunuz oradan hangi sınıfta yer aldığınızı öğreniyorsunuz.