• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Belgeleme Usul Ve Esasları

Yasemin Karadiş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SÜREKO ATIK YÖNETİMİ A.Ş.
Belgelendirmenin nasıl yapılcağı, atık ambalaj sistemine faturaların, diğer belgelerin nasıl girileceği yetkilendirilmiş kuruluşlar, belediye, lisanslı firmalar, bakanlığın hangi görevleri üstleneceği, veri akışının nasıl olacağı anlatılmış. Eksik yönleri olduğu kesin. Bu eksikleri toplayıp gerek ÇMO gerek diğer kuruluşlar görüş bildiyor. Burda bu konuyla ilgili konuşursak herkes kendi görüşünü söylerse farklı açılardan bakma ve daha iyi yorumlayabilme şansına sahip olacağız. Bu şekildede bizden görüş istediğinde daha sağlıklı sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• AMBALAJ BELGELEME USUL VE ESASLARI 18 5 2012.doc
    152 KB · Görüntüleme: 225
Bakanlıktan hala bir ses seda yok. Anlaşılan herhangi bir tebliğ yayımlamayacaklar. Beklemekten gına geldi. Eski sistemle ihalesine çıkayım diyorum ama ne yazık ki emin olamıyorum.