• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Ankara'da 7 Temmuz 2013 tarihinde saat 19:00'da buluşacak olan CMNET Üyeleri için mekan seçenekleri

• R-Public (Selanik Caddesi)

Oy: 0 0.0%
  • 3E (Sakarya Meydanı)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :)

Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)

Sanırım burada ilgiyi kaybettik. Bir gün daha bekleyip buluşmayı ertelemeyi düşünüyorum.

Şimdiye kadar katılırım diyen kimse olmadı mı Melih bey,

mesaj atıp teyit alın gerekirse.. Yer konusunda kimseden bir şey çıkmazsa ulaşımı kolay kendiniz bir yer belirleyin..

Yok Fatih bey bu işi pek beceremedik. Zaten İzmir buluşması ile çakıştırmak hataydı. Başka sefere artık;)

Merhaba Melih Bey

Ankara'yı pek bilmediğim için yer konusunda bir şey diyemiyorum. Ancak buluşma olması durumunda ben katılırım

Merhaba Mehtap Hanım,

Buluşma konusunda zaten az sayıdaydık. Ben de insanları toplamayı başaramadım buradan. Hatalarımızı da kabul etmek lazım :) Buluşmayı erteliyorum ve altından kalkabilecek bir babayiğite önümüzdeki tarihlerde buluşma yapmak üzere organizasyon işini bırakıyorum.

Herkese şimdiden kolay gelsin. :)

öyle düşünmeyin bence sizinle alakası yok Melih Bey..en başından beri katılımcıların sayısı belliydi zaten.artı olarak yorum yapan bile olmaması ayrıca Ankara'yı sevme sebebimdir :hasta: :p
önceki başlıklarda ve burada yorum yapan, katılımcı olan ve ilgilenen tüm arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda hepsiyle tanışmak, görüşmek istiyorum.
herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar..:)

Melih bey sonuna kadar direnin böyle olmaz. Son gün baktınız dönüş yok iptal o zaman gerçekleşir.

Tarih tam olarak nedir ? Gorusme mekanı bellimi? Bence tarıh 15 gun sonra ya falan atılırsa herkez kendını ayarlayıp gorusmeye katılır cesıtlı fıkır alısverıslerının degerı paha bıcılmez oldugunu dusunuyorum.

Melih Bey,

Fatih Bey'e katılıyorum. Son güne kadar bekleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...