• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Firma Tanıtımları

Firmanızın tanıtımlarını bu forumu kullanarak yapabilirsiniz. Detaylı bir tanıtım firmanıza ve ürünlerinize ulaşımı kolaylaştıracaktır.
Yönelim Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2019 yılında, son yılların en dikkat çeken sektörü olan kimya ve laboratuvar sektörüne nitelikli uzman ve personellerin yetiştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Seçkin eğitmen kadromuz ile eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kursiyerlerimizin memnuniyeti ve elde ettikleri başarılar ile büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Eğitimlerimiz Türkiye geneli yapılabilmekte olup kursiyerlerimizin memnuniyeti ve taleplerine uygun eğitim verilmesi esas alınarak eğitim planlaması yapmaktayız. *KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANLIĞI *ISO/IEC 17025 STANDART EĞİTİMİ *ÇEVRE LABORATUVARLARI İÇİN PERSONEL STANDART, ÖLÇÜM VE SAHA EĞİTİMİ *LABORATUVAR PERSONELLERİ İÇİN EĞİTİMLER DETAYLAR İÇİN LİNKE...
T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre Danışmanlık ve Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yeterlilik Belgeleri ile Çevre Danışmanlık hizmeti, ÇED Raporlarının hazırlanması, Atıksu ve İçme Suyu Arıtma Tesisi Projelendirilmesi ve Kurulumu ve Toprak Kirliliği Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Toprak Çevre, çevre danışmanlık ve mühendislik hizmetlerinden, yatırım danışmanlığına; işletme hizmetlerine, çevresel analiz etütlerine ve proje geliştirme hizmetlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunmakta olup, çevre politikalarını doğaya ve doğanın bir parçası olan insana teknolojik yenilikleri de arkasına alarak saygın çözümler üretmektedir. Her biri alanında yetkin çalışanlarımız...
Merhaba SULTANBEYLİ VİDANJÖR VE ALTYAPI TEMİZLİĞİ Vidanjör hizmetleri ile 20 yılı aşan tecrübemiz, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı içerisinde sizlerin yanındayız. SULTANBEYLİ VİDANJÖR olarak 20 yılı aşan tecrübemizle halka kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı çerçevesinde tüm vidanjör hizmetleri ile sizlerin yanındayız. TSE'ye uygun düzenlenmiş araçlarımızla İstanbul Büyükşehir Belediyesi izniyle, ruhsatlı deşarz noktalarına boşaltım yapmaktayız. SULTANBEYLİ VİDANJÖR olarak sizlerle çalışmaktan onur duyarız. Hizmetlerimiz Atık Su Arıtma Tesisi Kimyasal Satışı,Arıtma Tesisi Kurulumu ve İşletilmesi,Evsel Atık, Atık Su Çekimi,Bakteri Nakliyesi ,Yağmur Suyu Çekimi,Rögar Temizliği,Vidanjör Kiralama Kimyasallar Pac17...
- Çevre Danışmanlık firmalarına yönelik firma takip yönetim yazılımları - Toplama ve Geri Dönüşüm tesisleri için gerçek zamanlı tesis yönetim sistemleri - Konteyner ve Toplama takip sistemeleri mobil uygulama ve merkez yazılımı, istenilen şekilde raporlama sayfası düzenleme seçeneği - Yarışma vb projelerinizi mobil ve web tabanlı geliştirme - ödül kart, mobil ödül ve atık toplama noktası takip yazılımları - otonom kantar ve güvenlik sistemleri - animasyon ve çizgi film senaryo ve üretimi. Bu konularda çalışma yapacaksanız sistemlerinize en uyumlu projeleri geliştiriyoruz.
RX AJANS Sitemiz: rxajans.com Telefon Numaramız: 0850 885 28 27 (Arayabilir veya WhatsApp Destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.) Mail Adresimiz: iletisim@rxajans.com İşini İnternete Taşı. Kimlik Oluştur. Sesini Duyur. Merhabalar, Rx Ajans olarak sizlere profesyonel anlamda; Web Site, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Yönetim Hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla ve detaylı bilgiye erişmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kendimizi birkaç anahtar kavramla özetlememiz gerekirse; Güçlü Referans: Rx Ajans, toplamda 171 projeyi başarıyla tamamlamıştır. Ege Üniversitesi, BidoluHediye.com, Yılmaz İnşaat gibi köklü ve güçlü kuruluşlara başarıyla hizmet vermiş olan Rx Ajans, müşterilerine en uygun ve en iyi çıktıyı...
Panelectric, dünya genelinde sürekli olarak gelişen ve değişen teknoloji seviyesi ile birlikte, farklı üretim ve imalat sektörlerinde meydana gelen büyüme ve yatırım ihtiyaçlarına en yenilikçi çözümler ile cevap verebilmek adına 2019 yılında kurulmuştur. Sahip olduğu tecrübeli mühendis ekibi ve teknik kadro ile endüstriyel otomasyon yazılımcılığı, elektrik projelendirme faaliyetleri, alçak gerilim (AG) elektrik dağıtım pano imalatı, motor kontrol merkezi (MCC) pano imalatı ve otomasyon kontrol (PLC) panosu imalatı alanlarında faaliyet göstermektedir.
Arkadaşlar Merhaba, Düzce Akçakoca ilçesinde kurduğumuz Lisanslı Geri kazanım tesisimiz açılmış bulunmaktadır. Başlangıç olarak , Tehlikeli, 10 02 11 12 01 20 Tehlikesiz, 10 02 10 Numaralı Atık kodlarını Tesisimize kabul etmekteyiz. Atık gönderim hususunda desteklerinizi beklemekteyiz. İyi Çalışmalar. ORBİTAL METAL SAN. A.Ş. mahir.yakin@orbitalmetal.com 05462964185
Selamlar herkese, Enes Yiğit ben, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 5. sınıf öğrencisiyim. Aktif olarak Üniversite hayatım boyunca bir çok organizasyon yapısında yönetici olarak yer aldım. Siz değerli meslektaşlarımdan önemli bir davetim var. Geleceğin dünyasında özellikle de çevre alanında girişimcilik algısını geliştirmek ve bu alanda katkılar üretebilmek için girişimci adaylarına yol göstermek üzere kurduğumuz Girişimci Parkı platformumuzda sizleri bekleriz. Gönüllü olarak kurduğumuz bu platformun kapısı herkese açıktır. Girişimci adayı olmasanız bile zaman içinde eğitimlerimizden faydalanmanızı çok isterim. Platformda yer alan girişim ekipleri ile iletişime geçerek yeni fırsatlarda keşfedebilirsiniz. Eğitimlerimiz...
Hurdacılık günümüzde yer üstü madenciliği olarak adlandırılabilir. Hurdacı hizmeti sunarak doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz ve çevre kirliliğini en aza indiriyoruz. Başta İstanbul hurdacılar bölgesi olmak üzere tüm Türkiye' den hurda alımları yapılmaktadır. Her yıl binlerce ton hurda geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdacılık sektörüne kazandırdığımız başlıca metal hurdaları şunlardır. Hurda Demir Hurda Bakır Hurda Alüminyum Hurda Nikel Hurda Krom Hurda Pirinç Hurda Titanyum Hurda Kurşun Hurda Nikel Hurda Çinko Hurda Sarı Hurda Çelil Tüm Marmara bölgesinden de hızlı bir şekilde hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile kaliteli hurdacı hizmeti sunmaktayız. İstanbul hurdacılar ve kurumsal geri...
Türkiye' de malesef ki her yıl 1.5 milyar liralık atık geri dönüşüm safhasından geçmeden toprak dolguya karışmaktadır. Dünya üzerinde ise bu rakam 2.12 milyar ton'un büyük bir bölümünü oluşturuyor. Toprağa karışan bu enerji ise 4.5 milyar varil petrol eşdeğerinde bir enerjiyi içermektedir. Mertsan Hurda ® olarak, nebzede olsa bu israfın önüne geçebilmek, gelecek nesillerimiz ve ülke ekonomisinde bize artı olarak dönecektir. Geri dönüştürülebilen tüm hurda metalleri ve diğer hurda malzemeleri direkt çöpe atmak yerine geri dönüşüm projeleri kapsamında değerlendirebilir veya firmamız aracılığıyla yüksek fiyatlardan bize satabilirsiniz. Hurdaların geri dönüşümünde %95 lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Bu enerji...
MEDAP Mühendislik, kurumlara atık su arıtma tesisi işletme danışmanlığı verme hedefiyle kurulmuştur. Sakarya merkezli firmamız tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm arıtma tesisleri için işletme danışmanlığı vermekteyiz. Ayrıca işletmeler için paket arıtma sistemleri satış ve işletme danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Atık su arıtma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için çalışıyoruz.
MCY ARITMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup 7 yıldır yurt içi ve yurt dışı bir çok projeye imza atmıştır. Yegane amacımız doğanın korunması için sürdürülebilir mühendislik çözümleri üretmek ve ekolojik dengeye verilen zararları bertaraf edip doğal dengenin tekrar sağlanmasında katkıda bulunmaktır. Bu amaç için verdiğimiz hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz ; 1. Atık veya atıksuyun kaynağında oluşmasını engellemek veya minimize etmek için proses iyileştirme veya doğru prosesi seçmek için çözümler üretmek. 2. Oluşan atıksuların minimum maliyetlerle ve doğru yöntemle arıtılması için gerekli fizibilite çalışmasının yapılması 3. Seçilen arıtma yöntemin uygulama projelerinin hazırlanması 4. Arıtma tesisinin...