• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

"1. ulusal kompost ve biyogaz çalıştayı" (porto bello hotel antalya)

Can Avşar

Genel Yönetici
Kayıt
25 Şubat 2009
Mesajlar
1.130
Beğeniler
817
Şehir
Antalya
#1
jbj01.png

Ülkemizde atık yönetiminin sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda yeniden şekillendirilmesi için kompost ve biyogaz sektörünün güçlenmesi büyük önem taşımaktadır. Süleyman Demirel Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve KAKAD (Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi) öncülüğünde 11-14 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenecek “I. Ulusal Kompost ve Biyogaz Çalıştayı” ülkemizde bu sektörün önündeki engellerin aşılması, sağlam temeller üzerine yerleştirilmesi ve bilimsel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üniversite, özel sektör ile yerel yönetimler birlikteliğinde ortak akıl oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir. Ülkemizde atık yönetiminin temel dinamiği olan siz özel sektör kuruluşlarının elemanlarını I. Ulusal Kompost ve Biyogaz Çalıştayında aramızda görmekten onur duyacağımızı bildirir organizasyon kurulumuz adına davet ederiz.

Çalıştayımıza dinleyici olarak katılabileceğiniz gibi sponsor olarak destek verebilir, ekteki sponsorluk şartları doğrultusunda hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Çalıştay programımızda özel sektör için ayrılan paneller ve oturumlarda özel sektörün deneyimleri ve önerileri değerlendirilecek, özel sektör temsilcileriyle beraber oluşturulacak çalıştay deklarasyonu ilgili kurumlara sunulacaktır. Deklarasyonların ilgili kurumlara sunulması sonrasında gelişmelerin takibi KAKAD tarafından yapılarak gelişmeleri katılımcılara duyurulacaktır.

NOT: Çalıştayımıza katılan tüm paydaşlara katılım sertifikası ve yapılan harcamalara dair makbuz verilecektir.

Doç. Dr. Recep KÜLCÜ

Organizasyon Kurulu Başkanı


Çalıştay Bilgileri Özeti

Web Sayfası:
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


Çalıştay Tarihi: 11-14 Nisan 2013

Çalıştay Yeri: Antalya Porto Bello Hotel*****

Bildiri Özetleri İçin Son Gönderme Tarihi: 15 Şubat 2013

Katılım Ücretleri: Normal katılım 175 TL, KAKAD Üyesi 150 TL, Öğrenci 70 TL

Porto Bello Hotel Konaklama Ücreti: Heşey Dahil 90 TL/gün

Düzenleyen Kuruluşlar: Süleyman Demirel Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, KAKAD (Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi)
 

Dosyalar

O

oseflek

#7
acaba bunu patrona nasıl fatura edebilirim. enerji sektöründe ki çevre danışmanlık firmasının biogas sempozyumunda işi ne die bir çıkış gelebilir sanırım :suspus:
ama bir yol bulmalıyım. :cool:
 
O

oseflek

#8
yahu 2 yıllık oda parasına 300 tl isteyen çmo, oda üyelerine bir indirim neyin yaptırsaydı keşke. hem "oda çalışıyor beee" izleniminde hoş bir hareket olurdu. ama neyse ajanda gönderdi. (bu konuyu da odaya bağladım ya)