• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

12-22 haziran 2017 çevre görevlisi belgesi yenileme işlemleri

Ebru Gültekin

Kayıtlı Kullanıcı
12_22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki çevre görevlisi belge uenileme işlemlerine başlayacağım.Ama yapılacaklatıokuduğumda birşey anlamadım.Yapılacak işlemleri baştan tek tek anlatırdanız çok sevinicem arkadaşlar.İlk başvuruyu hangi siteden yapıcaz_ eğitim videoları nereye gelicek nereden açıcaz_ Parayı hangi aşamada yatırıcaz gibi konuları da açıklık getirirseniz çoooook sevinirim.Şimdiden zaman ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim

Arakadaşlar nasıl gidiyor eğitimler

Arkadaşlar ömrünü tamamlamış araçlar videosundayım yönetmelikten bakmama rağmen sorularda, 6. seferdir sınavda yeterli puan alamadınız deniyor. Acaba gerçekten yapamıyormuyum :) yoksa yazılım hatasımı var, yapan, o eğitimi geçen varmı??

Yaaa 10. seferden sonra aynı cevaplar ile geçtim. Ekstra farklı cevap işaretlemedim. Galiba süre konusunda sorun yaşayacağız. Bakanlık ile konuştum süre uzatımı istedim :( Bakalım ne olaacak

bakanlık ile görüşmemizde sisteme herkes aynı anda girmesin diye parça parça yapmışlar. Dolayısıyla size ondan gelmemiş olabilir

arkadaşlar eğtiim bitti. sertifika indirdim. galiba şimdi bu adımı yapacaz, bilen warmı

Eğitimi tamamlayarak sertifikasını alan adaylar, vize başvurusu yapmak için Bakanlığımız izin lisans (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) yazılım portalı üzerinden kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş sağlayarak “Vize İşlemleri Nedeniyle Belge Yenileme” başvurusunu seçerek, e-imza ile elektronik olarak başvuru yapacaklardır.

Arkadaşlar merhaba, bu çevre görevlisi yenileme eğitiminde atıkların düzenli depolanmasını eğitimini geçen var mı?

Yazılım firması ile konuştum bakanlık bazılarında videoları tekrar etmemiz için bu tarz şeyler istemiş diye Bende ona bağladım yani. Bazen 7. çözümden sonra sınavı geçtiniz falan diordu, oysa cewaplar aynı :)

şimdi kendi sayfamdan vize yenileme dedim 260 tl daha bayıalackmışım

Günaydın arkadaslar benım egıtımım bugun basladı .ancak portala gırdıgımde egıtım kısmına tıklıyorum aktıf bır egıtım yok dıyor.sanal sınıf kısmından mı gırmem gerekıyor ..