• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

12-22 haziran 2017 çevre görevlisi belgesi yenileme işlemleri

Ebru Gültekin

Kayıtlı Kullanıcı
12_22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki çevre görevlisi belge uenileme işlemlerine başlayacağım.Ama yapılacaklatıokuduğumda birşey anlamadım.Yapılacak işlemleri baştan tek tek anlatırdanız çok sevinicem arkadaşlar.İlk başvuruyu hangi siteden yapıcaz_ eğitim videoları nereye gelicek nereden açıcaz_ Parayı hangi aşamada yatırıcaz gibi konuları da açıklık getirirseniz çoooook sevinirim.Şimdiden zaman ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim

görmedim ama tekrar nasıl görebilirim referans numarasını :(

ilk aldıgımız referans numarasımıı yoksa izin lisansa girince tekrarmı veriyor izin lisans takini görmedim

@Elmas Maden

Ben yeni belge başvurusu yapıyorumfakat eğitim bilgilerini yüklerken imzalamada sorun yaşıyorum. Sürekli imzalama seçeneği çıkıyor bir sonuca bağlamıyor.

Bu arada hayırlı olsun belgeniz.

@Özlem Kocaman

vize işlemleri nedeniyle deyince veriyor numara

@Muhammed Beyaz

Eğitim belgelerinin nesini yüklüyorsunuz? Sadece sertifika ve dekont yüklüceksiniz

Ekli dosyalar

• upload_2017-7-14_8-54-37.png
    upload_2017-7-14_8-54-37.png
    39.1 KB · Görüntüleme: 20
diploma veya mezunıyet
mevzuata katılım belgesi gibi iki seçenek var bunlara dosya yüklememız ıstenıyor. Bir sonraki adımda sanırım dekont istemesi gerekiyor ama biz daha eğitim bilgileri seçeneğini geçemedik. imzalama geliyor ard arda şuan 200 kez falan imzalama yaptım daha imzalama seçeneği geliyor. Normalde 2 tane imzalama seçeneği gelip bir sonraki adıma geçmesi gerekiyor

Referans numarası için bence bu kadar beklemeyin, bulunuğunuz ilin il çevre şehirciliğine gidin oradan alın, zaman kaybı yapmamış olursunuz.

@Muhammed Beyaz il çevreyle görüştüm bakanlık vermeyin demiş sanırım bakanlıktan kimseye ulaşamadım nasıl çözülecek bilemiyorum :(

arkadaşlar uzun telefon görüşmelerinden sonra
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu linkten referans numarası alabilirsiniz. benim gibi sorun yaşayan olursa kolaylık olsun :) :) sonunda başvurdum. belgenin onaylanmasını bekliyorum artık ;)