• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

13.05.2012 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Belge ile İlgili Bakanlık Duyurusu

Muttalip Gök

Kayıtlı Kullanıcı
İşyeriHekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olanların dikkatine

Bilindiği üzere işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı13 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir.

İlan edilen sonuçlara göre sınavda başarılı olan adayların belgetalebi başvurularını eğitim kurumları aracılığıyla değil doğrudan GenelMüdürlüğümüze yapmalarıgerekmektedir.

Eğitim kurumlarınca yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

GenelMüdürlüğümüze gönderilecek belgeler;
a)AdayınBakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe (örneği ekte yer almaktadır.) .
b)Eğitimkatılım belgesinin aslı.
c)Nüfuscüzdan fotokopisi.
d)Diploma veya mezuniyet belgesinin; aslı, noteronaylı sureti veya eğitim aldığı eğitim kurumunun onaylı sureti
(İSG Önlisans ya da Lisans, Yüksek Lisans belgesi tek başına yeterli değildir)

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
Yetkilendirme Daire Başkanlığı

Not: Başvurularınızda süre sınırlaması bulunmamaktadır.

Adres: Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal GüvenlikBakanlığı
İş Sağlığı veGüvenliği Genel Müdürlüğü
İnönü Bulvarı No:42Pk: 06520 Emek / ANKARA

Dilekçe Örnekleri örnektedir.

Ekli dosyalar

• iyh-dilekcesi.doc
    29.5 KB · Görüntüleme: 8
  • igu-c-dilekcesi.doc
    26 KB · Görüntüleme: 15