• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

13 Mayıs İSG sınavı

Erhan Akkuş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Varilci Geri Dönüşüm
Arkadaşlar sınavınız nasıl geçti kafanızda soru işareti olan sorular nelerdir??

Güzel bi sınav oldugunu düşünüyorum sorular aralık sınavı ile kıyaslandıgında daha kolaydı bence ancak iptal olabilecek soru ışık siddeti sorusu sıklarda candela olsaydı dogruydu ama cogunluk aydınlık siddeti soruldugunu düsünerek lüks yaptı.Bunun dışında iptal olayı olacağını düşünmüyorum ve heyecanla yarın soruların cevaplarının verilmesini bekliyorum

Dosyaları da ben ekleyeyim. Durumlar nasıl peki? Geçiyorsunuzdur umarım.

Ekli dosyalar

• 1_ISYERIHEKIMI.pdf
    317.2 KB · Görüntüleme: 13
  • 1_ISYERIHEKIMI_B.pdf
    328.9 KB · Görüntüleme: 5
  • 2_CSINIFIISGUVENLIGI.pdf
    311.3 KB · Görüntüleme: 37
  • 2_CSINIFIISGUVENLIGI_B.pdf
    323.3 KB · Görüntüleme: 24
  • 3_BSINIFIISGUVENLIGI.pdf
    322.4 KB · Görüntüleme: 5
  • 3_BSINIFIISGUVENLIGI_B.pdf
    320.7 KB · Görüntüleme: 9
  • 4_ASINIFIISGUVENLIGI.pdf
    328.9 KB · Görüntüleme: 8
  • 4_ASINIFIISGUVENLIGI_B.pdf
    327.5 KB · Görüntüleme: 6
Mesajlarınızda tamamen büyük harf kullanmayınız. bu site kurallarımıza aykırıdır.
Bende geçtim bir aksilik olmassa. Devlet bu belli olmuyor sağı solu :) 24 aralık sınavına göre daha iyi hazırlanmış olmakla beraber. Hatalı sorular hala mevcuttu. Çeldirici sorular ise çok fazlaydı.