• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim 14046:2014 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi - 5 Mart

Sayın Meslektaşlarımız,

Su ayak izi hem mesleğimiz hemde ülkemiz gündeminin ön sıralarında yer alan konulardan birisidir. İnternette yer alan bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve ülkemizde ki firmaların ISO 14046 Su ayak izi standardına uyumu sürecinde firmalarınıza rehberlik edebilecek bilgiyi kazandırmak adına CMNet ve QSI işbirliğiyle online ISO 14046:2014 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi düzenlenecektir. Daha önce düzenlenen eğitimlerden aldığımız geri bildirimler bizlere güç vermekte ve sizlerin taleplerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.

Sizlerden talep geldikçe bu eğitimleri en ekonomik ve en uygun yöntemle sizlere ulaştıracağımızdan şüpheniz olmasın.

Eğitim detayları aşağıdaki gibidir.

Eğitim Konusu: ISO 14046:2012 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi
Tarih: 5 Mart 2022 (1 tam gün)
Saat: 10.00-17.00 arası
Lokasyon: Microsoft Teams üzerinden tamamen online
Eğitim Ücreti: 400 TL (KDV Dahil)
Belge: Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir.

Eğitim İçeriği aşağıdaki gibi olacaktır.
  • Gelecekte su kullanımınıza yönelecek riskleri değerlendirme ve önlem alma konusunda planlar yapma
  • Su kullanımınızın çevresel etkilerini düşürme yöntemlerini belirleme
  • Kurum düzeylerinde performansı arttırma
  • İyi uygulama paylaşımları
  • Müşterilerin çevre sorumluluğuna yönelik beklentilerini karşılama
  • Standart maddelerinin anlatılması, hesaplama örneği ve şirket içi uygulamalar
Eğitim için aşağıda yer alan linke tıklayarak kayıt olunması gerekmektedir, kayıttan sonra ücretin ödenmesine müteakip ücretin alındığına dair bilgilendirileceksiniz ve eğitim öncesi eğitime katılım linki gönderilecektir.

Eğitim kaydı için aşağıdaki adımlar izlenecektir;
  1. Linki verilen formun doldurulması gerekmektedir. Ön Kayıt linki:
    Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
  2. info@qsi.com.tr adresine firma veya şahsi bilgilerinizi içeren mail atınız.
  3. QSI firması tarafından kesilen faturanın ödemesini gerçekleştiriniz.
  4. Ödeme sonrası ücretin alındığına dair bilgilendirileceksiniz.
  5. Eğitim öncesinde kayıt yaptırdığınız mail adresine katılım linki gönderilecektir.
ISO14046-5Mart.jpeg

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba,
Bu eğitimlere katılmak için mezun olma zorunluluğu var mıdır? Öğrenciyim ve eğitimle ilgileniyorum.
Bir diğer sorum da, eğitim sırasında kamera açma zorunluluğu oluyor mu? Stabil bir internet bağlantım olmadığı için kamera açtığımda zorluk yaşıyorum.
Teşekkür ederim.

Sayın meslektaşlar bildiğiniz üzere eğitimlerden sonra değerlendirme anketi yapmaya başladık, ve bu anket sonuçlarını eğitimci firmaylada paylaşacağız. Sizden gelen cevapları ve genel değerlendirmemizi aşağıda bulabilirsiniz.

Kayıt Süreci Değerlendirme
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitime kayıt süreci hızlı ve sorunsuzdu. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Eğitim Değerlendirme
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitim başında eğitimin amacı güzelce açıklandı. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitimin içeriği amacını karşıladı.. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Aktiviteler ve örnekler öğrenmeme yardımcı oldu. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitim içeriği iyi ayarlanmıştı. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitim saatleri anlatılan konular için iyi ayarlanmıştı. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitim sonunda sorular için yeterli süre sağlandı ve sorulara tatmin edici cevaplar verildi. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Eğitmen değerlendirme
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitmen profesyonel ve rahat bir eğitim ortamı yarattı. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitmenin konu hakkındaki bilgisi güven vericiydi. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitmenin konu hakkındaki bilgisi güven vericiydi. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitmen, eğitim konusunun temellerini anlamamıza yardımcı olacak şekilde ve detayda eğitimi sundu. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Eğitmen grubun kontrolünü kaybetmedi ve dikkatimizin dağılmasına izin vermedi. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Görüş ve Önerileriniz
Kayıt süreci hakkında ki görüşleriniz

1. hızlı ve kolaydı.
  2. İyi
  3. Sorunsuzdu.
  4. Yeterli
  5. Kayıt süreci öok kolay, rahat ve sorunsuz şekilde ilerledi. Teşekkürler.
  6. ..
  7. Kayıt hızlı ve sorunsuzdu

Eğitimde neler iyileştirilebilirdi?
  1. Örnek kısmı detaylandırılabilir. Hesaplama için daha fazla vakit ayrılabilir.
  2. Örnek tesis çalışması yapılabilir, tesis ismi gizli tutalarak
  3. Eğitim süresi iki gün olabilirdi.
  4. Yüz yüze eğitim planlanıp, daha fazla uygulama yapılmalı
  5. Eğitimin sözel kısmı ile alakalı eksiklik olduğunu düşünmüyorum. Açıklama kısımları güzeldi gayet. Sadece sonraki örnek hesaplama detaylandırılabilir ve örnek sayısı arttırılabilir, arttırılmalı.
  6. ..
  7. Soru cevap zamanları daha iyi ayarlanabilirdi. Sunumun ekran paylaşımda ara ara kopmalar yaşandı.
  8. .
  9. Literatür çalışması ile ilgili örnekler verilmeliydi.
Eğitmenin daha etkin bir eğitim verebilmesi için önerileriniz?
  1. tüm sorular sunum sonu kabul edilerek sunum esnasında dikkat dağılması engellenebilir.
  2. Örnekler sıklaştırılmalı
  3. Daha fazla uygulama yapılabilir
  4. Mevcut eğitime göre etkinlik yeterliydi. Ama daha etkin bir eğitim için hesaplama örnekleri arttılmalı.
  5. ..
  6. Eğitmen eğitim konusunda yeterliydi

Lütfen bunlara ek olarak görüş ve yorumlarınızı belirtiniz.
  1. Yüz yüze eğitimler planlanmalı
  2. Eğitim kayıt süreci ve toplam süreçte ilginiz alakanız için teşekkürler. Emeğinize sağlık.
  3. Teşekkürler
Tavsiye
Formlar yanıt grafiği. Soru başlığı: Bu eğitimi arkadaşlarınıza önerir misiniz?. Yanıt sayısı: 21 yanıt.
Değerlendirmemiz

Anket sonucuna göre ankete katılan 21 kişiden ortalama 19 anket katılımcısı tüm sorulara 7 ve üzeri puan vermiş görünüyor. Buda yaklaşık %90 oranında bir beğenme oranına tekabul ediyor. Tabi ki biz elde ettiğimiz sonuçları eğitimci firma ile paylaşacak ve bu sonucu daha iyi noktalara taşıması için talepte bulunacağız.

Umarım yeni eğitimlerde yakında görüşürüz. Ankete katılan tüm herkese ayrıca teşekkür ederiz.

Merhaba, Yeni eğitim programı oluştruldumu ben bir öncekini kaçırdım eğer mümkünse katılmak isterim.

Fatih bey merhaba bu konuyla ilgili yeni bir tarih öngörünüz var mıdır? Kaçıranlar için bir yeni eğitim ne zaman planlayabilirsiniz?