• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

15 02 02 kodlu atık ve flouresan atıkları

Levent Yavuz

Kayıtlı Kullanıcı
bu atıkların beyanı yapılırken adet olarak verilen atıkları kg'a çevirmek için kullanılan standart bir yöntem varmıdır. yoksa tahmini bir kilo mu yazmamız gerekli.

hee varil içinde falan ise doğrudur. peki gönderdiğiniz firma nasıl fatura kesiyor size

uatf aldığım için firmalardan , fatura konusunda bilgim yok. şu açıdan sordum ambalaj beyanı yaparken ahşap paletler için bir standart vardı diye hatırlıyorum.

Bertarafcı sizden atıklarınızı alır ve tesise götürür. Burada araç kantara çıkar ve sizin göndermiş olduğunuz atıklar tek tek (çuval çuval, varil varil vs.) indirilir. Aradaki fark sizin atığınızın miktarını verir. Eğer atığınız kantarın duyarlılığından daha az miktarda ise daha hassas kantarlar kullanılır. Ben bu şekilde biliyorum. Ben tesisten adet gönderiyorum bana gelen UATF'de kilo olarak yazıyor.