• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 15.02.2020 Gaziantep Buluşması-3

Değerli Meslektaşlarım ;

Daha önce 2019 Temmuz ayında yapmış olduğumuz buluşma ile birçok meslektaşımızı bir araya getirerek yeni dostluklar , arkadaşlıklar ve iş arkadaşlıkları oluşturmaya vesile olduk.
katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza şahsım adına çok teşekkür ediyorum

Şimdi sıra yeni buluşmada

GAZİANTEP' de 3. kez bir araya geliyoruz :)

15 Şubat Cumartesi günü buluşuyoruz.

Arkadaşlarınızı ve diğer meslektaş dostlarımızı , öğrenci kardeşlerimizi ve meslek içerisindeki herkesi bekliyoruz.

Bir çok kurumlardan katılım olacaktır

1) ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI
2) iL ÇEVRE ŞEHİRCİLİK
3) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
4) İLÇE BELEDİYELER
Çok güzel bilgi paylaşımları tanışma fırsatı elde edeceğiniz etkinlik için hepinizi bekleriz ...

Not: Önceki buluşmada bahane üretenler özellikle de sizi bekliyoruz :D
Not 2: Baklava servisimiz vardır :D (şaka şaka Olgaç bey bakıyor bu konuya)
Not 3: İsim yazdırmak yorum veya bana ulaşabilirsiniz

Buluşmanın detayları aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca bu etkinliğimiz ile ilgili bir whatsapp grubu da oluşturduk katılmak isteyen arkadaşlar bana ulaşarak wp grubuna dahil olabilirler.

Tarih : 15 Şubat Cumartesi
Saat : 14.00

Saygılar...

Moderatörün son düzenlenenleri:
@ezmeyra Burma kadayıf alırım :) orada da bir buluşma yapabiliriz iyi olur on gözlü de iyi olur :D 1 şubatta elegance düğün salonunda olacam :D

Toplantı yaklaşıyorken konuyu yukarı taşıyalım tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz :) ?

Evet arkadaşlar buluşmaya az kaldı. Gelecek olan arkadaşlarımıza çeşitli hediyelerimiz ve tatlı ikramlarımız olacaktır. :) Bu buluşmayı kaçırmayın.

Sayın çok yüksek mühendisim, siz tatlıdan yediniz. Size maalesef tatlı ikramımız olmayacaktır :)

@Murat Çelebi Bu arada Muratım, biliyorsun bundan 5 sene önce yeğenimiz oldu. Adettendir 5'i bir yer de ve ya tam altın getirirsen seviniriz :)