• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

18 mayıs 2013 tarihinde yapılacak isg uzmanlık sınavı hakk.

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi kurstan mail geldi. Sınav tarihi ve hangi yönetmelikten sorumlu oldugumuz yazıyor. 21 Ekim 2012 sınavının yapıldığı yönetmeliklerden sorumluymuşuz.. Yani eski yönetmeliklerden. Ancak bunlar hangileri bilmiyorum. Kursa yeni başladım. Nelerden sorumluyuz şimdi biz ?

4857 ye bağlı olan yönetmelikler kastediliyor. yani bu yeni çıkan risk değerlendirmesi yönt., sınıflandırma tebliği ve iş sağlığı hizmetleri yönt. sorumlu olmuyoruz bu durumda eksik varsa yorum yapın arkadaşlar yanlık bişi söylemeyeyim.

vallaha benim kafa şimdiden karıstı :) 6331 ve 4857 kafamın ıcerısınde dolasıyor. 4857 ye bağlı ve isg sınavında sorumlu oldugumuz dokumanları nereden bulabılırım acaba ?

Bakanlığın sayfası ve Çasgem'in sayfasından birçok veriye ulaşabilirsiniz ama bence kursunuz size bu konuda elinden gelen tüm desteği verecektir. Hem dokümanlarınız da karışmaz. ;)