• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 19.01.2020 ÇMNet İstanbul Buluşması-2

Arkadaşlar Herkese Merhabalar :)

Daha önceki aylarda yapmış olduğumuz buluşmalar ile birçok meslektaşımızı bir araya getirerek yeni dostluklar , arkadaşlıklar ve iş arkadaşlıkları oluşturmaya vesile olduk.
Bu nedenle Etkinlik Grubu adına katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. :)

Şimdi gelelim yeni buluşmalarımıza ...

İstanbul'da 2. kez bir araya geliyoruz :)
19 Ocak Pazar günü Eminönü- İstanbul da buluşuyoruz.
Siz değerli meslektaşlarımız ve öğrenci arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız :)
Arkadaşlarınızı ve diğer meslektaş dostlarımızı , öğrenci kardeşlerimizi ve meslek içerisindeki herkesi bekliyoruz.

Not: Önceki buluşmada bahane üretenler özellikle de sizi bekliyoruz :D

Buluşmanın detayları aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca bu etkinliğimiz ile ilgili bir whatsapp grubu da oluşturduk katılmak isteyen arkadaşlar bana ulaşarak wp grubuna dahil olabilirler.

Ayrıca bu buluşma için öncülük edip emek harcayan arkadaşlarımız Bestenur Karakaya @bestenur Dilek Kölemen @Dilek Kölemen ve Zuhal Tüfekçi'ye çok teşekkür ediyorum. Kendilerine ve bana ulaşarak ya da bu paylaşımın altından whatsapp grubumuza gelebilirsiniz.
Buluşmada görüşmek üzere ...

Tarih : 19 Ocak PAZAR
Mekan : Eminönü Dürbün Cafe
Saat : 11.00 (Değişim olabilir :))

Hobyar Mah, Yalı Köşkü Cd. No:22 Kat:4, 34112 Fatih/İstanbul

Saygılar...

CMNet Etkinlik Grubu
Ekli dosyayı görüntüle 23764

1576218122381.png

Büyük bir ihtimalle gelirim. Cmnet İstanbul buluşmasına beni de ekleyebilirsiniz.

Hafta sonu şehir dışında acil bir iş için bulunacağımdan dolayı üzülerek katılamayacağım :(((

WhatsApp Image 2020-01-14 at 21.04.42.jpeg

Buluşma için hazır mıyız :)

Detayları tekrardan paylaşarak konuyu yukarılara çıkaralım :)

Tarih : 19 Ocak PAZAR
Mekan : Eminönü Dürbün Cafe
Saat : 11.00

Not : Organizasyonumuz isteyenler için kahvaltı ile başlayacaktır. Kahvaltı için belirlenmiş olan fiyat 35 tl.'dir. Organizasyonumzda belirli bir katılım ücreti veya zorunluluğu bulunmamakta olup herkes kendi tükettiğini ödemektedir. :)

1-2 Şubat İstanbul ÇMO seçimleri var :) Seçimlerle çakışması hoş olmazdı, o tarihlerde oy kullanacak dostlarımız vardır. Ancak yıl içerisinde İstanbul ve çeşitli illerde buluşmalar devam edecek. Bunu kaçırırsanız, onlara bekleriz ?