Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2.atex (parlayıcı ve patlayıcı ortamlarda güvenlik) sempozyumu bildirileri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

2.ATEX (PARLAYICI VE PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK) SEMPOZYUMU BİLDİRİLERİ

1. Atex Direktifleri Sektörel Uygulamaları / Nurettin Terzioğlu
    2. Atex Kapsamında Tozlu Ortamlarda Elektrikli Ve Elektriksiz Ürünlerin Kullanılması Ve Koruyucu Tedbirler / Salih Aydın
    3. Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği Ve Denetimi Genel Müdürlüğü Sunum / Serkan Çelik
    4. Atex Yönetmeliğinin Gerektirdiği Harmonize Standardlar Atex Kapsamındaki Ürünlere Uygulanacak Testler / Ebru Bali
    5. Aksa Akrilik Kimya Atex Zone Belirleme Çalışmaları / Mustafa Özyılmaz
    6. Atex Direktifleri Çerçevesinde Zone Sınıflandırması Ve Haritalandırma / Özlem Özkılıç
    7. Atex Direktifi ve Exproof Koruma Tip Testleri / Necdet Karabakal
    8. Patlayıcı Ortamlarda Kullanılan Aletlerin Tamir, Bakım, Islah, Düzenleme Ve Değişim İşlemleri / M.Kemal Sarı
    9. Lpg Depolama Tanklarında Yangın Ve Patlama Durumlarının Modellenmesi / Ülker Beker
    10. Türkiye Taşkömürü Kurumu Yer Altı Maden Üretim Tesislerinde Kullanılan Elektrik Techizatları / Bayraktar Köksal
    11. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Mke Barutsan Roket Ve Patlayıcı Fabrikası Sunumu / Yelda Altıncı
    12. Sanayide Yanıcı Sıvı Buharlarının Meydana Getirdiği Atex Patlamaları / Abdurahman İnce
    13. Patlayıcı Ortamların Denetimi / Hüseyin Özcan
    14. Patlayıcı Ortamlar ve Patlamadan Korunma Dokümanı / Şerif Gözlemen
    15. Büyük Endüstriyel Kazaların Kontrolü Hakkında Yönetmelik / Özlem Özkılıç
    16. Atex Yönetmeliklerinde Geleceğe Bakış / Uwe Klausmeyer

Kaynak : atex.org.tr
    http://www.atex.org.tr/index.php/sempozyum/sempozyum-bildirileri.html

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.