• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Türkçe 2.el kitap arayışı

ozguratalay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhabalar
Hava kirliliğinin kontrolünün esasları- Aysen Müezzinoğlu Kitabını arıyorum. Bulabildiğim tek yer nadirkitap oradaki fiyat 75 tl....
Yardımcı olabilecek biri çıkarsa memnun olurum.

Ayrıca Wastewater engineering treatment kitabınıda arıyorum. Makul fiyatlar çerçevesinde.

ozguratalayDokuz Eylül yayını bir kitap hala satılıyor mu bilmiyorum ama dekanlığın altındaki gişeden kendi yayınlarımızı uygun fiyata alıyorduk. DEÜde bir arkadaşınız varsa rica edebilirsiniz. DEÜ mühendislik dekanlığındaki gişeden alacak, girişte hemen solda. Yoksa Deü çevredeki hocalardan rica edebilirsiniz. Havacı proflarımız çok yardımseverdirler ?
Bir de Alsancak sevgi yolunda her türlü kitabın 2. eli bulunuyor genelde. Oradan da bulunabilir bir yakınınız varsa?