• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

2014/2 çevre mühendisi kadro sayısı

Sena Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tarım ve Orman Bakanlığı - Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
Evet arkadaşlar herkese geçmiş olsun, alım 12 kişidir... Çevre ve Şehircilik sağ olsun hiç almıyor...

http://i.imgur.com/Q7eKF2S.png

Şimdi tercih yapmayıp haziranı beklesem, Çevre ve Şehircilik şimdiye kadar haziranda da alım yapmadı ki? ... Ben bunların yapacakları işe ...

Tercih kılavuzu açıklandı mı arkadaşlar? Ben bilmiyordum..Ayın 17 sinde açıklanmayacak mıydı

Her yıl yaklasik 3 bin civarı yeni mezun ve iş arayan binlerce biz çevre mühendisleri için yaratılan istihdam için teşekkür etsem aceba bu teşekkürü yetkili merci kabul eder miydi merak ediyorum

Çevre Mühendisleri olarak adam akıllı çok güçlü bir şekilde birlik olmalıyız! Mesleğimize hakettiği desteği vermiyor. Değerli meslektaşlarım mesleğimizin mücadelesini yapalım.
Herkese Saygılar sevgiler.

Suriyeli siginmaciya istisdam açan hükümete sormazlar mi sen kendi issizini ne yaptın ki başkasını düşünüyorsun bakanlık bizim ama bakan çevreci değil ben sizinle dalga geçiyorum gidin sinek viziltilari siz konuşun diyor resmen bu ülkede ekmek yoksa nerde var bize ekmek söyler misiniz. Öyle bir çevre bakanı ki CED e gerek yok diyor, var gerisini siz dusunun.....

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

burada facebook sayfasını takip ederseniz orada bir şeyler yapılması planlanmakta. ağlamayana meme yok malesef. kasım elimizden kaydı gitti ama haziran için çabalayabiliriz.