• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS 2016/2

sumeyya07

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
arkadaşlar 2016 /2 atamaları için düşünceleriniz neler yani biz ne olacağız kontenjan acilir mi olur mu dersiniz ??

Arkadaşlar TSE 'nin ve ÇŞGB' ni alımları bu 2016/2 den hariç değil mi?
Size zahmet duyuru/ilan linkini paylaşabilir misiniz?

@Enise A. valla kpss yds eyds ales males girmesiğimiz sınav kalmadı ama nafile gibi bir yıl boyunca çalış çabala o gun olsuda rahatsızlandın vs oldu gitti bir yılın emeği pardon iki yılın gitti demeliydim ne deyim hayırlısı artık @tuubabdullah valla moral bozma kısmı ayrı bi olay ama atanma yok olacak artık sözleşmeli oluyor her şey

Arkadaslar benim siralamam 48. Ve tercih yapicam elbette ama olmama ihtimali yüksek. Düz memurluk için de öyle ama bi ihtimal diye yaparım yine. Ama ileriki atamalarda bana sıra gelir mi gelmez mi bilenedigim için duz memurluk 4001 yapmak istiyorum.sizce beklemelimiyim yoksa 4001 de tercih yapmalimiyim kararsız kaldım? ??,,,,,

@Gürhan Duran

KAMU GÖREVLERİNE İLK DEFA ATANACAKLAR İÇİN YAPILACAK SINAVLAR HAKKINDA GENEL YÖNETMELİK
Bakanlar Kurulu Kararının Tarihi : 18/3/2002
No:2002/3975
Dayandığı Kanunun Tarihi : 14/7/1965
No:657
Yayımlandığı R.Gazetenin Tarihi : 3/5/2002
No:24744 Yayımlandığı
Düsturun Tertibi : 41

Ek Madde 2- (Ek: 28/3/2005-2005/8714 K.; Değişik: 30/11/2007-2007/12991 K.) Bu Yönetmelik hükümleri çerçevesinde yapılan merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro veya pozisyona yerleştirilen adaylar, daha sonraki personel alımları için yerleştirmelerine esas alınan puanla başvuruda bulunamazlar.