Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2017 birim fiyat listesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Olgaç SÜRMELİHİNDİ tarafından paylaşıldı.

1. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Çevre Görevlisi vizeleme işlemini 2016 da yapmayın 265TL ye inmiş vize ücreti. Bakanlığı anlamak zor biz neden 400TL ödedik. Yoksa çok yoğun şekilde şikayet mi geldi bakanlığa 2017 de ücreti düşürdüler

KaanDogukan bunu beğendi.
  2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

yükselir derken düştü şaştım bakanlığa :D

Olgaç SÜRMELİHİNDİ bunu beğendi.
  3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Olgaç SÜRMELİHİNDİ bunu beğendi.
  4. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

artık herkeste belge olduğu için olabilir. önceden kıymetliydi. şimdi almak zor değil.

Aydın Demirel ve Meryem Ötün bunu beğendi.
  5. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Döner sermaye listesinde Çevre görevlisi belge bedeli 265TL, vize bedeli de aynı.Ancak gecikme ücretine 210 TL yazmışlar. Yönetmeliğe göre %50 si olması gerekmiyor mu?Yani 132,50TL olması gerekiyor. Bakanlıktan bu konuyla ilgili bilgi alan var mı?

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...