• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 21.11.2021 Çorlu Buluşması

Değerli ÇMNET üyeleri merhaba,
5 Mayıs 2019 tarihinde Çorlu'da başlattığımız ÇMNET buluşmaları ülkemizin dört bir yanında hız kesmeden devam ederken , pandemi sebebiyle bir süre ara vermek zorunda kalmıştık. Şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz ve 3. ÇMNET Çorlu Buluşması için ZEST BISTRO 'da kahvaltı etkinliğinde bir araya geliyoruz. İmkanı olan tüm üyelerimizi de aramızda görmek istiyoruz. Bizler buluşma için çok heyecanlıyız. Uzun bir süre sonra, yeniden bir arada sohbet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Katılmak isteyen arkadaşlarımızın @Onur Turan , @Dilek Kölemen veya bana ulaşmaları yeterlidir :)
#BİRLİKTEGÜÇLÜYÜZ

Tarih : 21 Kasım 2021
Saat : 10:30
Mekan : Zest Bistro - Çorlu

NOT : Pandemi sebebiyle kişi sayısı 50 ile sınırlıdır. :(

Afişimiz:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

bmapoy6.png

Kontenjan sınırlaması kötü olmuş. Çorlu'ya gelecekken uçak kaçmış olur. 😊😊

Screenshot_20211101-155857_Samsung Internet.jpg

İzmir buluşmasıyla çok yakın tarihler. Halbuki gelip Çorlu'daki dostları görmeyi çok isterdim. Zor ama imkansız değil. =(

Önceki cevapları görüntüle…
Bilgilendirme ;
Son 20 kişilik yer kaldı. :)

Merhaba buluşmaya katılmak istiyorum umarım yerimiz vardır 🙂

Öncelikle katılım sağlayan, sağlayamasa bile bir şekilde haber ulaştıran arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Defalarca kez kontenjan ile sınırlı olduğunu belirttiğimiz hâlde yer ayırtıp, katılmayan ve bunu bildirmeye tenezzül etmeyen arkadaşlar için büyük üzüntü duyuyoruz. Herkesin etik ve ahlak terazisi kendinedir. Ancak yapılan şeyin, organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımızı ne kadar zorda bıraktığının farkında olmanız açısından yaptırım kararı alınması gerektiğinin kararını verdik.

Aldığımız karar doğrultusunda buluşmaya katılacağını belirttiği hâlde, herhangi bir sebep iletmeden katılmayan arkadaşlar için WhatsApp gruplarından çıkartılma kararı uygun bulunmuştur.

Anlayışla karşılayacağınızı umar, bir sonraki buluşmalarda sorunsuz toplanmayı arzu ederim.

Cem Yılmaz@Dilek Kölemen @Onur Turan ve kendi adıma katılım gösteren ve katılamayıp bilgi veren herkese teşekkür ederim. Bizlerde bu buluşmalar da tanıştık. Bazılarımız bu platform sayesinde iş bulduk. Bazılarımızla da samimi dostluklar oluşturduk. Bu güzelliklerin sayısını arttıralım diye de hep birlikte keyifli bir kahvaltı yapalım istedik. Tam 50 kişilik bir listemiz vardı. Bu süreçte iptal edenler oldu yazıp geri çevirdiklerimize dönerek isimlerini ekledik. 50 kişilik bir ekip beklerken bizler çok çok altında bir ekiple karşılaştık. Mekan ona göre ayarlandı , katılmak isteyenlerden geri çevrilenler oldu. Bu sebeple de organizasyonu düzenleyenler olarak gerçekten zor durumda kaldık. Dilerim aynı durum diğer buluşmalarda yaşanmaz. Buluşmaya katılmak zorunda değilsiniz. Ama katılmak istediğinizi ilettiyseniz ve katılamayacaksanız haber vermek zorundasınız.

Beste Nur KARAKAYAÖncelikle buluşma düzenleyenlerim emekleri taktire şayan çünkü tamamen gönülülük esaslı yapılıyor. Emekleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim.Bu sabah durumu öğrendiğim zaman gerçekten üzüntüyle karşıladım, çünkü gerçekten bu durumlar hem profesyonel hayatta olan mühendislere yakışmıyor hemde ardında maddi ve manevi zararlar bırakıyor.

Yaptırım kararına saygı duyuyorum ve destekliyorum. Günümüz teknoloji çağını en iyi kullanan platformlardan birisi olarak haber vermenin çokta zor olmadığını düşünüyoruz.