Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 aralık iş güvenliği uzmanlığı sınavı - iptal edilen sorular

Konu, 'ARŞİV' kısmında Yusuf Özkır tarafından paylaşıldı.

 1. Yusuf Özkır

  Yusuf Özkır CMNet Üyesi

  21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU SINAV SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ  İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

  A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,  C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

  A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

  A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi  B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

  İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.  A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

  A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

  A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi
   
 2. Adem Taş

  Adem Taş CMNet Üyesi

  bunlar hangi sorulardı hepsini unuttuk :)
   
 3. Ercan Koca

  Ercan Koca CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır siteye girmiyordum. Malum askerlik hali:) Şu iş güvenliği ile ilgili bir çift kelam etmek istiyorum. Aslında acı bir olaydır bu. Düşünün ki 100 tane soruyu soramayan insanlar bizlerin yani iş güvenliğinde kariyer yapacakların iş güvenliği bilgisini sınamakta. Bu beni kahrediyor malesef. Çok mu zor 100 tane soru hazırlamak anlamadım ki. Adamlar biraz zor yapıcam diye her sene hatta her dönem ellerine yüzlerine bulaştırmakta. Ben bunu şuna benzetiyorum arkadaşlar. Şuan kamuda üst düzeyde çalışan insanların kaçı kpss ile ilgili konuların hepsine hakim. Adamlar zamanında bir şekilde giriyor. Şimdi ise bize siz kpss yi yapamadan giremezsiniz diyor. trajikomik bir olay.
  Bence ne yapılmalı biliyomusunuz arkadaşlar. Üst düzey kamu görevlilerine dahi kpss konularının içerdiği bir sınav yapılmalı. Örneğin milletvekilliği için. En azından adamlara vay be adam biliyomuş tarihi, anayasaları. bu adam benden tabiki o bilgiyi ister diyebilelim. Ama nerdeeeeeee. Adamlar milletvekili olmak için binlerce hatta milyonlara yakın para harcarlar. Neden? KAZ GELİCEK YERDEN TAVUK ESİRGENMEZ de ondan. Gidişat hiç iyi değil. Umarım düzelir.
   

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...