• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

21 Ekim İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı

21 ekimde yapılacak olan sınava girecek olan arkadaşlar var mıdır? Yeni yasa sınavı nasıl etkiler, sorular geçen sınavdan daha mı zor olur? bu konuyla ilgili herhangi bir bilgisi,görüşü olan yada duyum alan arkadaşlar bizimle paylaşabilirse sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Bende gireceğim sınava nasipse 21 i olması kötü olmuş bana. Peş peşe sınavlar olacak benim için.
Kolay olur (inşallah) gibi geliyor bana :)

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu çıkacak mı diye ısrarla sormustuk Eğitim kurumumuza ama onlar bu kanundan sorumlu olmadığımızı söylediler. :)

Ben belgemi aldıktan sonra eğitim kurumumdaki hocalarla görüştüğümde bu sınav için Mayıs sınavından biraz daha zor olacağını ama geçen Aralık sınavı kadar kesinlikle zor olmayacağını düşündüklerini söylemişlerdi.Hepinize başarılar,kazasız günler arkadaşlar;)

halimusta88

CMNet Üyesi
Bence iş sağlığı ve güvenliği kanunundan soru gelir,ayrıntılı sorulmaz,bir okumakta fayda var.Uzman olmak için mevzuatıda takip etmek gerekir değil mi? :)
tuğba hanım özellikle eğitimde bu soru soruldu yeni yasadan soru gelir mi diye ? eğitmenlerin söylediği şey, soruların önceki sınavda sorulan sorularla beraber hazırlandığı ve kesinlikle soru gelmeyeceği söylediler ama dediğiniz gibi bu işi yapacaksak herşeyden haberdar olmak gerekir.

Fecriati

CMNet Üyesi
Arkadaşlar öngörüsü olan var mı? Bana da zor sorulacak dediler ama bilmiyorum kanunun çıkmasından dolayı isg uzmanı açığını kapatma amacıyla sorular daha kolay gelir mi diye düşünmüyor değilim...
Özellikle 24 Aralık'taki sorulara bakıyorum o kadar saçma sorular var ki..

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
sınava girdim ve hiç çalışmadığım için bir mucize bekliyorum :) çalışana çok çok kolaydı bence.. belki yine de yanlışlıkla geçebilirim :p