• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim 21 Şubat 2019 CMNet'in yeni logosu

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın meslektaşlarım,

Uzun zamandı gündemimizde olan fakat hayat mücadelesinden fırsat bulamadığımız bir eksikliğimiz olan logo tasarımını tamamlamış bulunmaktayız. Halihazırda eklenen logomuz tamamen özgün bir içerik olarak sitemiz için tasarlanmıştır.

Logonun ana kaynağı Evrenin oluşumunda etkili olan 4 ana unsurdur. Bu ana unsurlar kısaca ATEŞ, HAVA, SU, TOPRAK 'tır. Logomuz sitemiz adresi olan CevreMuhendisleri.net adresinin C ve M harfleri üzerine bahsettiğimiz ana unsurların giydirilmesi ile oluşmuştur.

Logonun tasarımında kullanılan çizimler ve kıvrımları mümkün mertebe bütünlüğüde bozmadan bu 4 ana unsuru çağrıştıracak şekilde hazırladık.

22325
Bu logoyu gördüğünüzde artık CMNet 'i hatırlamanızı ümit ediyoruz. Zira tüm yazışmalarımızda ve iletişimlerimizde artık bu logo geçerli olacaktır.

Bilgilerinize sunarım..

Güzel bir çalışma olmuş. Logodaki M harfi yatayda çok geniş görünüyor. Biraz daha dar olması daha şık olabilir.

Paint kullanarak üzerinde biraz oynama yaptım. Bunun gibi bir şeyden bahsediyorum.

22361