• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

25 hektar üzeri ruhsatlarda ÇED işlemlerinin durdurulması

sdagtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vakıf
çed kararları bir süreliğine durdurulmuş, resmi yazıyı paylaşıyorum. bilgisi olan var mı arkadaşlar. maden ve tüm sektörlere çok ağır bir yaptırım, yatırımların ve işlemlerin bekletilmesi, çed kararlarının değerlendirilmemesi adına bir karar. ne zamana kadar çözümlenir merak ediyorum.

Ekli dosyalar

• ÇED Hakkında.jpeg
    ÇED Hakkında.jpeg
    58.3 KB · Görüntüleme: 85
Dökümanı resmi sitede bir türlü bulamadım. Daha net hâli var mıdır elinizde? PDF vb. Ekran görüntüsü olduğundan biraz yakınlaştırınca bulanıklaşıyor. Bu arada karar ilginç, faaliyetleri de durdurma kararı almışlar bu yazı neticesinde.

bende bulamadım ama il müdürlüklerinde mevcut. Çed sürecinde olan tüm dosyalar durmuş oluyor bu şekilde.