• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

[26/09/2013] Ab'de ambalaj atığı yönetim sistemleri

Esma Trhn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
----
ÇEVKO Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı olarak, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayelerinde, 26 Eylül 2013 tarihinde Congresium Ankara Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceğimiz “AB’de Ambalaj Atığı Yönetim Sistemleri” uluslar arası kongremize sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Değişen yaşam standartları ve tüketim alışkanlıkları ile her geçen gün daha çok ambalaj atığı oluşmakta ve bu nedenle de ambalaj atıklarının geri kazanımının çevresel ve ekonomik önemi giderek artmaktadır. Bu kapsamda Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılım sürecinde Çevre Müzakereleri başlığı altında ele aldığı atık yönetimi konusunun en temel noktalarından birini de ambalaj atıkları konusu teşkil etmektedir.

Bu nedenle kongremizin, Türkiye ve AB’deki ambalaj atığı toplama yöntemleri, kullanılan ekonomik modeller ve ilgili tüm raporlamaların iyi uygulama örnekleri ile aktarılmasını sağlayacak ve tüm paydaşlarımızı bir araya getirecek bir platform olacağı inancındayız.

ÇEVKO Vakfı Yeşil Nokta Basın Ödülleri’nin takdimi ile renklendirilecek, ambalaj atıklarının yönetimi konusunda bakanlığımızın ve önde gelen AB ülkelerindeki uzmanların bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Kongremize katılım için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bölümünden kayıt olabilirsiniz.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .