3 idiots

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

İmdb = 8,1 İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. İyi seyirler

Selçuk KÜÇÜK

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
harika film ben de izledim farklı bir bakış açısı var filmin hayatın totali bazen insana farklı roller biçiyor...kesinlikle izleyin derim

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
3 idiots taki rançonun bir filmi daha var oda güzel adı biraz karışık eve gidince yollicam onuda imdb 8.1

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
öyle mi yazdığınız iyi oldu izlenir. benim bahsettiğim taar taermaere gibi bişeydi :)

Hakan Güngördü

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
filmin sonunda yine dans ediyorlar mı ? :) izleyelim bakalım.

golcuktayfasi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bu dans bütün hint filmlerinde var. geleneksel bişi bu hint filmlerinde. "ghajini" de de oynuyor bu ranço ordada var saçma sapan şarkılı danslar.

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bir hint filmi daha veriyorum taare zameen par güzel film buda :)

Erdem Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
harbi "ol is vel"miş...

Hülya Arslan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
öğrenciyken ve mezun olduktan sonra 2 kez izledim, her mühendislik öğrencisinin henüz öğrenciyken izlemesinde fayda var. en çok güldüğüm ve en çok ağladığım filmdir desem yeridir. hint klişeleri barındırsa da oldukça güzel bir film. henüz beğenmedim diyene rastlamadım ben çevremde. tavsiye ediyorum ((:

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
öğrenciyken ve mezun olduktan sonra 2 kez izledim, her mühendislik öğrencisinin henüz öğrenciyken izlemesinde fayda var. en çok güldüğüm ve en çok ağladığım filmdir desem yeridir. hint klişeleri barındırsa da oldukça güzel bir film. henüz beğenmedim diyene rastlamadım ben çevremde. tavsiye ediyorum (:)
taare zameen par 'da sisteme karşı çıkan bir hint filmi 3 idiots taki ranço oynuyor. bolca hint müziği barındırsada güzel bir film :)

Fatma Gül Es

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Birkaç gün oluyor ben de filmi izleyeli ve her canım sıkıldığında farkında olmadan "ol iz vel" demeye başladığımı fark ettim ;) Bir de dilime dolanan şu şarkı.. zubi dubi zubi dubi pum paara zubi dubi param pumm :) Güzeldi.. :harika:

morna

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
En sevdiğim filmler listemde üst sıralardao_O

Husamettin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
3 4 sefer izledim bu filmi ve hepsini de keyifle heyecanla izledm :))

brkylmz1987

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ben de bu filmi yeni izleyenlerdenim. Hint filmlerine biraz önyargılı yaklaşıyordum fakat bu film önyargı falan bırakmadı :)

Kesinlikle tavsiye ederim

Burak Yeniay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
izleyeli epey oluyor. güzel olmasına güzel de çok uzun bir film... epeyce izledikten sonra, ne kadar kaldı acaba diye bakınca daha filmin yarısında olduğunuzu görmeye hazırlıklı olun. iki filmlik konu rahat var(zorlasan üçleme olur).

Şeyma Huyut Eyigün

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
hintliler ispatladı bu filmle bollywoodun da hollywood kadar iyi olduğunu

Yukarı