• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

3 idiots

asdfghjkl

CMNet Üyesi
Kayıt
20 Şubat 2012
Mesajlar
316
Beğeniler
268
Şehir
istanbul
#1
Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

İmdb = 8,1 İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. İyi seyirler
 
Kayıt
10 Mayıs 2012
Mesajlar
62
Beğeniler
53
Şehir
Nilüfer, Bursa
#13
öğrenciyken ve mezun olduktan sonra 2 kez izledim, her mühendislik öğrencisinin henüz öğrenciyken izlemesinde fayda var. en çok güldüğüm ve en çok ağladığım filmdir desem yeridir. hint klişeleri barındırsa da oldukça güzel bir film. henüz beğenmedim diyene rastlamadım ben çevremde. tavsiye ediyorum (:)
 

asdfghjkl

CMNet Üyesi
Kayıt
20 Şubat 2012
Mesajlar
316
Beğeniler
268
Şehir
istanbul
#14
öğrenciyken ve mezun olduktan sonra 2 kez izledim, her mühendislik öğrencisinin henüz öğrenciyken izlemesinde fayda var. en çok güldüğüm ve en çok ağladığım filmdir desem yeridir. hint klişeleri barındırsa da oldukça güzel bir film. henüz beğenmedim diyene rastlamadım ben çevremde. tavsiye ediyorum :))
taare zameen par 'da sisteme karşı çıkan bir hint filmi 3 idiots taki ranço oynuyor. bolca hint müziği barındırsada güzel bir film :)
 
Kayıt
18 Mayıs 2012
Mesajlar
33
Beğeniler
9
#19
izleyeli epey oluyor. güzel olmasına güzel de çok uzun bir film... epeyce izledikten sonra, ne kadar kaldı acaba diye bakınca daha filmin yarısında olduğunuzu görmeye hazırlıklı olun. iki filmlik konu rahat var(zorlasan üçleme olur).