Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[30/11/2013] ÇMO Yeni Yönetmelik Toplantısı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  Arkadaşlar Merhaba,

  ÇMO İstanbul şubesi yarın saat 15:00 da forum niteliğinde bir toplantı yapıyor. Bu forumun konusu yeni yönetmeliğe karşı eylem planımız. Meslektaşlarımızın bu konuda görüş ve önerileri alınacaktır.

  Bildiğiniz gibi geçen hafta yeni yönetmelik hakkında dilimizin döndüğünce kendi aramızda tartıştık, şimdi ise ÇMO nun bu süreçte nasıl bir tatkik uygulaması gerektiği masaya yatırılacak.

  Duyduğuma göre bazı arkadaşlar ÇMO ya üye olmadığı için geçen ki toplantıya katılmamış. Arkadaşlar böyle bir şartımız yok. Bu toplantılar ÇMO'nun genel üye toplantılarından farkı, mesleğine saygılı tüm Çevre Mühendisi arkadaşlarımızı bekliyoruz.

  Tarih : 30.11.2013
  Yer : ÇMO İstanbul Şubesi
  Adres : İstiklal Cd Koçtuğ İş Hanı No:178, Tünel/İstanbul - Avrupa, Türkiye
  Telefon :+90 212 245 8915
   
 2. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Bölge İtibariyle toplantılara katılamıyorum. toplantı konuşulanları bu ortamla bizlerlede paylaşırsanız çok mutlu olurum.
   
 3. Didem Altaş

  Didem Altaş CMNet Üyesi

  maalesef cumartesi çalıştığım için katılamayacağım. fakat katılım sağlayan arkadaşlarımdan çok değerli fikirler ortaya çıkacağına inanıyorum. bizlerlede paylaşırsanız çok sevinirim.
   
  Murat Erdem ve Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
 4. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  icabında denizliden istanbula gelmemi teşvik edecek kadar yaratıcı eylemler planlamanızı talep ediyorum! (üye no: 6956 talep no:1)
   
 5. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  Klape Arkadaşıma Katılıyorum. Mesleğimiz ile ilgili atılacak olumlu adımlara her türlü katılabilirim.
   
 6. Oğuzhan Başıbüyük

  Oğuzhan Başıbüyük CMNet Üyesi

  Üzülerek söylüyorum ki Ankarada'ki ÇMO Toplantımız çok verimsiz geçti.İnşallah yarın iyi şeyler konuşulur,çözüme daha da yakınlaştıracak adımlar atılır.Bizlerinde şahısları orada OLAMASA bile yürekleri ve duaları sizinle olacak.HERŞEY İNSANLIK İÇİN,HERŞEY ÇEVRE İÇİN !!
   
  Yeşim Aydın ve Murat Erdem bunu beğendi.
 7. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  programa katılamayacak olsam da alınan her kararda yanınızda olduğumu belirtmek isterim :) umarım verimli bir gün geçirirsiniz...
   
 8. mtıngır

  mtıngır CMNet Üyesi

  merhaba ben temmuz 2013 tarihinde çevre mühendisliğinden mezun oldum bu yeni yürürlüğe giren yönetmelikten sonra çevre görevlisi belgesi alabilmek için sınava mı girmem gerekiyor?
   
 9. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  Arkadaşlar büyük eylemler küçük adımlarla başlar, büyük toplantılara katılmanız pek bi anlam ifade etmez zaten o toplantılar siz olmasanız da büyük olmuştur. Önemli olan bu tür küçük toplantıların büyümesine vesile olmanızdır.
   
  Yeşim Aydın ve CMNet Okuru bunu beğendi.
 10. Songül Tkblkn

  Songül Tkblkn CMNet Üyesi

  Toplantının büyüğü küçüğü olmaz Murat Bey.Biz küçük toplantılar yaparak bu büyük toplantıyı ayarladık çok emek verdik sonuçta bizim mesleğimiz emin olun çok büyük çaba içerisindeyiz ve biz o toplantıda onaların hazırladıkları yönetmelikte sıkıntı olduğunu düşündürdüysek bu bizim için iyi bir ilerlemedir.
   
 11. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  ??? Yani ne diyeceğimi bilemiyorum, benim yazımdan nasıl böyle bir sonuç çıkardınız hala anlamış değilim doğrusu. Songül hanım benim yazımı ve önceki yazıları tekrar okursanız ne demek isteyeceğimiz anlayacaksınız.

  Her neyse bugünkü toplantıya da iştirakinizi bekleriz o zaman.
   
  CMNet Okuru bunu beğendi.
 12. Songül Tkblkn

  Songül Tkblkn CMNet Üyesi

  Ankara'da olduğum için katılmam mümkün değil en önemli ise yarın işe gidecek olmam ama sizin güzel kararlar alcanızdan şüphem yok.
  İyi günler kolay gelsin.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...