30 Haziran CMNet Bursa Buluşması

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Merhaba Sevgili Meslektaşlarım ,

CMNET Ailesi giderek büyüyor , buluşuyor , kaynaşıyor . Güzel Bursamız ' da buluşup , tanışmak , sohbet etmek , bilgi paylaşımında bulunmak hepimize iyi gelecektir diye düşündüm :)

30 Haziran Pazar günü Bursa ' nın merkezinde Mahfel Cafe ' de saat 14.00 ' da buluşuyoruz.
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
Ulaşım için

Özellikle merkezi bir yer seçtim , ulaşımı kolay olsun , sonrasında tarihi yakın yerleri (Tophane , Yeşil vs. ) gezmek isteyenler de gezebilsin , acıkınca da meşhur

İskender Kebap veya Pideli Köfte yemek isteyenler yiyebilsin diye :D Bu nedenle her ilden katılım bekliyoruz.

Katılım sağlayacaklar en geç 25 Haziran ' a kadar buradan dönüş yaparsa , rezervazsyon yapabilirim .

Whatsapp grubumuza yandaki bağlantıdan katılabilirsiniz .

Kalın sağlıcakla :)

---

Edit: Etkinlik videosu eklendi :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Etkinlik Grubu
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Arkadaşlar buluşmaları düzenleyen arkadaşların söylemlerine ek olarak ekleyeyim,

Bu buluşmalara öğrenci arkadaşlarımız ve hatta katılmak isteyen diğer meslekten arkadaşlarımız varsa da gelebilirler.
Amacımız birlik beraberlik içinde hoş sohbet geçirip tanışıp kaynaşmak :)

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Önceki cevapları görüntüle…

Bağcan Dübek

Daimi üye
Firma
AKWEL AUTOMOTIVE
Bi aksilik olmazsa eşimle birlikte katılıcaz 2 çevre mühendisi olarak :) Merkez güzel ama trafik berbat ^^ daha nilüfer tarafları seçebilir miyiz bidahakine ? :D

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Aracı bırakıp trene atlayıp gelin :) , Toplu taşıma ile gelenler için kolay bir yer olsun istedim yoksa mekan çok :D , yada mahfelin hemen yanındaki otopark sizi bekliyor olacak :)

ns_415

Daimi üye
Firma
Atık Yönetimi
Cumartesi daha iyi olabilir miydi? Çalışanlar mı var acaba? Farklı şehirlerden gelecekler( :) ) için dönüş geç olabilir, ertesi gün malum Pazartesi.

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Cumartesi çalışanlar var evet , o sebeple Pazar daha uygun diye o günü belirledik ama günler uzunnn dönersiniz bir şekilde :)

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Merhabalar ,

Görmeyen arkadaşlar için konuyu yukarıya çekeyim :) Yok mu Bursa ' ya katılımda artış ?

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
Bursalı arkadaşlarımdan katılım daha az , şehir dışından katılım fazla neden acaba :oops::utan:

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
İskenderi ve İnegöl'ü yerinde yeme fırsatı yüzünden hep :utan:

Önceki cevapları görüntüle…
Yukarı Alt