• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 31 Ağustos 2014 Antalya kahvaltı buluşması

@MustafaKaptan
artık İstanbul'da yaşayan arkadaşlar organize edecekler yada siz başlatın ;)

@Emine Erdem

iyi olur. hafta içerisinde odaya uğrayabilirim. oda kartımın süresi bitti yenilemem lazım :)

Arkadaşlar tam sayıyı net olarak belirlememiz gerekiyor. Sayıya bağlı olarak mekanda uygun bir masa rezervasyonu ve indirim alabiliriz.

Arkadaşlar ilgili tarih ve mekanda 10 kişilik rezervasyon yapılmıştır. Katılım sağlamak isteyen arkadaşlar için sayı 1 gün öncesi tarafıma bilgi verilmek kaydıyla artırılabilir.

ben ÇMO'ya yazdım, oradaki arkadaş yönetim ile görüşüp onay vermeleri durumunda yayınlarım demişti, henüz yayınlanmadı sanırım yönetim onay vermedi (1 haftayı geçti yazalı).. ama yarın sabah tekrar arayıp görüşeyim.

Bence katılım sayısı gayet normal başarılı bile bence. Neden böyle dedime gelicek olursak, ilk olarak üyeler değişik şehirlerde gelme imkanı olan zaten bildiriyordur size, ikinci olarak bir çok üye öğrenci benim anladım kadarıyla ve geri kalan üyelerde çalışan kesim Pazartesi iş olması sebebi ile Pazar gününü kendilerine ve ailelerine ayırmak istiyor olabilirler. Son olarak bunu bir daha yapmayı planlıyorsanız bence akşam yemeği olarak Cumartesi akşamına planlarsanız hem Cumartesi çalışanlar katılabilir, hemde pazar gününü kendine ve ailesine ayırmak istiyenler katılabilir. Umarım sizin için iyi bir program olur.

Kenan bey,
Önerileriniz için teşekkür ederiz.. ama ilk konuşmaların olduğu sayfaya bakabilirseniz cumartesi akşam önerisini sunduk ama kimseden doğru düzgün cevap gelmedi, o sebep ile pazar olarak yazdık. Keşke öğrenci arkadaşlarımızda katılmasa mutluluk duyarız. bir kez daha söylemek istiyorum, katılmayı düşünenler eşleri ve çocukları yada arkadaşları ilede katılabilirler sadece sayı vermeleri yeterli.... hala geç değil herkesi bekliyoruz...

aslında arada bir böyle etkinliklerin yapılması güzel olur böylece hem meslek arkadaşlarından fikir alışverişlerinde bulunmuş olur insan:):) hemde güzel bir etkinlik ve dayanışma ortamı sağlanmış olur:):):):)

Arkadaşlar, sitemizde aktif üyeliği bulunmayan birkaç çevre mühendisi arkadaşım da katılım yapmak istediğini belirtti. Memnuniyetle şerhli olarak kabul ettim. Şerh notum da sitemizdeki üyeliklerini gözden geçirecekler, unutmayacakları bir üye adı-şifre-aktif mail temin edecekler hepsi bu kadar :) aynı şekilde sizlerden de benzer açıklamalar bekliyoruz.. ;)

gelmek isterdim emine ama maalesef benim bulunduğum yer biraz uzak başka zaman kısmet olursa gelirim inşallah

Arkadaşlar ÇMO'dan gelen cevabı aynen aşağıdaki gibi kopyalıyorum, bilginize.. Kısacası ÇMO duyuru yapmıyor ve sebebini aşağıda belirtmiştir.

''Değerli meslektaşımız,

Meslektaşlarımızın bir araya gelerek kaynaşması yönünde yapmış olduğunuz bu etkinlik çalışmalarını memnuniyetle izlemekteyiz. Öncelikle bu yönde yapılan çalışmalardan ötürü göstermiş olduğunuz gayret ve özveriden dolayı Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak size teşekkür ederiz.

Ancak Şubemiz Sosyal Etkinlikler Komisyonunun her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında kahvaltı organizasyonu Ekim ayı içerisinde planlanmış olup gerekli organizasyonu yapılmıştır. Dolayısıyla sizin de düzenlemiş olduğunuz etkinliğe meslektaşlarımızı yönlendirmek kafa karışıklığına neden olması ihtimaller dahilindedir. Bu yüzden en azından bu etkinlik için size yardımcı olamayacağımız üzülerek belirtmek isteriz.

Fakat planladığınız etkinliğin gerçekleşme durumu söz konusu olur ise Antalya şube yönetim kurulunu temsilen birkaç üyemiz ile sizleri ziyaret ederek tanışabiliriz. Ayrıca şubemiz bünyesinde düzenlenecek olan bu tür organizasyonlarda da aktif bir şekilde rol almak isterseniz bundan memnuniyet duyacağımız hatırlatırız.

Bilgilerinize sunarız, saygılarımızla.

ÇMO Antalya Şube Y.K. adına

Uğur Burhan Yıldırım
Sekreter Üye''

Murat Bey var arkadaşım. Sosyal etkinlik komitesi başkanı ona bilgi geçseydik duyuru işini halledebilirdik :) Neyse Uğur Bey de arkadaşımız haklı gerekçeleri belirtmiş. İleriki günlerle ortak organizasyon gerçekleştirebiliriz.

@Can Avşar
Tanışmak için birkaç üyenin gelebileceğini yazmışlar aslında gelirse iyi olur.