• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 31 Ağustos 2014 Antalya kahvaltı buluşması

@Emine Erdem

Uğur bey etkinliğin gerçekleşme durumu olursa diye belirttiğinden, gelmeleri için, biz etkinliğimizi yapıyoruz diye tekrar davet edilmeleri gerek sanırım Emine Hanım ;)

@ECK

evet alanya'da havuz ekipmanları , kimyasalları satan bir şirkette çalışıyorum

Arkadaşlar, katılımcı sayısı ile ilgili gelişme olursa lütfen buraya cevap-mail veya telefonla bildiriniz.

Günaydın Antalya :) Rezervasyonumuz yok değil mi, sayımız net degil sanirim hala ?

Birkez de buradan gelen arkadaşlara teşekkür etmek istedim..çok keyifli birgün.. Çok güzel diyaloglar oldu diye düşünüyorum..Çok samimi bir ortamdı.. Sanki herkes birbirini yıllardır tanıyor gibiydi

@Fatih Özcan
Arkadaşlar yükleme yapacaklar

Bu vesile olmuş oldu umarım her gün daha kalabalık bir şekilde devam edersiniz...