• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

31 ağustos antalya buluşması- kahvaltı

CMNet Antalya buluşmasını kimler katılır veya katılmayı düşünür?

• Belki katılabilirim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, ÇMnet üyelerinin adres bilgilerine baktığımızda Antalya için sayının beş, altı olması çok normal değil mi ? Öncelik Antalya'da bulunan arkadaşların katılımı zaten, diğer illerden katılım sağlamak çok güç şu durumda. Sayının azlığı etkinliğe bir engel olmamalı, zamanı göz önünde bulundurursak iftar yemeği fikri uygundur ;)

@Elif İlkem İnci
bencede katılımcı sayısının az olması engel olmasın... şu işe birde tarih koyalım....(ama ben 13-18 temmuz arasında şehir dışında olacağım, bu tarihler diğer arkadaşlara uygunsa engel olmakta istemem)

@Olgaç Sürmelihindi
ankarayı bilmem ama Olgaç bey antep çok orta nokta olmuş :koptum::koptum::koptum::):)

@Can Avşar
@Can Avşar antalya buluşma birazcık iftar yemeğine doğru gidiyor. bu konudaki mekan önerilerinizi ve tarihler konusunda düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. en son kesin katılımcı olacak arkadaşlar ile netleştirelim diyorum...

@Emine Erdem

Kalabalık olacağımızı düşünerek (isteyerek) öncelikle Antalya Denizim Park teklifinde bulunuyorum ;)

@Can Avşar

daha önce gitmedim ama hoş bir yer olduğunu biliyorum

bazı arkadaşlar tarihe bağlı olarak katılabilirime oy vermiş, acaba hangi tarihler sizler için uygun olur? belirtebilirseniz seviniriz ona göre ortak bir program yapmaya çalışalım..

@Emine Erdem

evet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz.. Antalya dışından da katılım alabiliriz. havalimanına yakın bir yerde gitmeyi planladığımız yer :)

Ses çıkmadı kimseden...bende tezle uğraşmaktan çokta ilgilenmedim.....Can bey mekanda önerdi ama katılımcılardan cevap alamıyoruz

@Emine Erdem

dün akşam iftarda denizim parktaydık. güzel bir gün geçirdik. katılım sağlamak isteyen üyelerimiz olursa ulaşım-yemek ücreti vd. tüm masrafları karşılayabilirim.

@Abdullah Türk

dallas raftingde arkadaşım var. oraya gidiyoruz biz. sizin hangi rafting firmasıydı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...