Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3d Max Design

Konu, 'ARŞİV' kısmında Murat Akyüz tarafından paylaşıldı.

1. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde 3d Max Design programı ile ilgili eğitim seti olan var mı?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kadriye Yıldız ve Murat Akyüz bunu beğendi.
  3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

evet internetten indirilen eğitimler çok faydalı olmuyor http://www.sanalogretim.com/ adreste güzel eğitimler var ben buradan almıştım çok faydalı oldu fiyatıda uygun. Fatih beyin verdiği linkte ki sitede zaten sanalöğretim eğitimlerini satıyor.

Kadriye Yıldız ve Murat Akyüz bunu beğendi.
  4. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim. Autocad ile uğraşıyordum ancak bu aralar 3 boyutlu çizimler yapmam gerekiyor. Autocad'de yaptım bir takım çalışmalar, ancak 3d Max ile daha kolay ve daha güzel çizebileceğimi düşünmeye başladım :))

5. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

3 d max ile çok basit oluyor ve programı kullanmaya başlayınca başlayınca tutku haline geliyor tavsiye ederim :harika:

Murat Akyüz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...