• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

5 Aralık dünya mühendisler günü

@Özkan Baykanoğlu
Haberleşme ve Elektronik, Maden, Genetik mühendisliklerini de yazmamışlar, zaten hepsini yazmaları beklenemezdi.

Bu mesleği seçtiğime pişmanım ve gününü de umursamıyorum ama sizlerin mühendisler gününüzü kutluyorum (mühendisler günü ne işe yarayacaksa artık)...

@i_am_groot
Hergün yeni umutlar demektir. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Vazgeçtiğiniz anda kaybedersiniz. Sizin işi özetlersek hastalık teşhisi konulan birini direk öldürmek oluyor :) Yanlışları yokmu tabi var ama çözmek bizlerin elinde. Sen pes edersen ben pes edersem mesleği bir yere taşıyamayız. Bizler genç birey olarak yanlışları düzeltmeliyiz, yanlışların karşısında durmalıyız ki gelecekte bizlerin yaşadığı problemi yeni mühendis arkadaşlarımız yaşamasın. MESLEĞE SAYGI, sizinde mühendisler gününüzü tebrik ederim...

@i_am_groot
pişmanlık size kalmış birşey diyemem günler bir işe yaraması için kutlanmaz bilginize zamanında başarılar elde edilmiş ki anmak adına hatırlamak adına kutlanır mühendisim mesleğimi seviyorum onur duyarım umarım sizde bir gün seversiniz.. Kadın hakları gibi zamanında olaylar olmuştur ki böyle bir güne ihtiyaç duyulmuş ,seçme seçilme hakkı , gibi gibi ..