• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
5 Haziran Dünya Çevre Günü

Sayın grup üyeleri,

Her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü yine yaklaştı.laşık 10 gün sonra birgünlüğüne de olsa çevre anılır olacak. Bende bu kapsamda sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Elinizdeki ilkokul-Lise seviyesindeki çevre ile ilgili slaytları videoları paylaşırmısınız? Hatta bu paylaşım sadece bizimle kalmasın. Öğretmen arkadaşlarınızdan rica edip 5 Haziran da bu sunumları öğrencilerine sunmalarını sağlar mısınız?
Birgün hatırlanmamamak için, gençlerin çevreye bakış açısını değiştirmek için, Çevre bilinci oluşturmak için sizde birşeyler yapmak ister misiniz?
Lütfen herkesten sunum ve video paylaşıp aynı zamanda çevrelerindeki eğitimcilere ulaştırsın.

Selamlar

Öncelikle eğitim sunumlarını bana ulaştıran değerli arkadaşım Fatih Yıldızbaşa teşekkür ediyorum. Antalya il Çevre Orman Müdürlüğünün hazırlamış olduğu sunumlar ektedir.

Ekli dosyalar

• EĞİTİM 1. ve 2.sınıf.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 161
  • EĞİTİM 3. ve 4.sınıf.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 129
  • EĞİTİM 5. ve 6.sınıf.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 117
  • EĞİTİM 7. ve 8.sınıf.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 143
  • Meslek Endüstri Lisesi.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 160
  • JANDARMA.rar
    4 MB · Görüntüleme: 123
Eylem hanım hemen ilgileniyorum. Sunucu değiştirirken bir sıkıntı oldu sanırım..

Edit : Sorun halledilmiştir. Şuanda dosyalar indirilebilir konumdadır.

Arkadaşlar,
Su Vakfının sitesinde bütün sınıflar içn hazırlanmış sunumlar mevcut olup, ekte linkini ve ayrıca sunumların tamamının sıkıştırılmış dosyada mevcut haliyle linkini yolluyorum.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Tarık Can 'ın eklediği sunumları forumada yükleyeyim dedim.

Ekli dosyalar

• atm_cevre(ilk1_3).pps
    786 KB · Görüntüleme: 107
  • atm_cevre(ilk4_5).pps
    834.5 KB · Görüntüleme: 53
  • atm_cevre(ilk6_8).pps
    573 KB · Görüntüleme: 57
  • atm_cevre(lise).pps
    529.5 KB · Görüntüleme: 80
  • SUKAYNAKLARI(ILK45).pps
    3.4 MB · Görüntüleme: 51
  • SUKAYNAKLARI(ILK123).pps
    1.1 MB · Görüntüleme: 54
  • SUKAYNAKLARI(LISE).pps
    2.7 MB · Görüntüleme: 77
  • SUKAYNAKLARI(ORTA).pps
    2.6 MB · Görüntüleme: 51
  • Yen_enerjiler(ilk6_8).pps
    3.4 MB · Görüntüleme: 58
  • Yen_enerjiler(ilk45).pps
    2.8 MB · Görüntüleme: 58
Merhabalar konuyu hortlatmış olacam ama :) Ben de TAT firmasında işe başlayalı bir kaç ay oldu ve anlaşmalı olduğumuz bir kaç belediye var.
O belediyelere "Çevre" ve "Geri Dönüşümle" ile ilgili eğitim vermeyi düşünüyorum da ,elinizde konuyla ilgili slayt,video vs.var mı acaba @Fatih Özcan bey .